Klubowy sklep w Galerii Jurajskiej

wazne_gadzety

CKM Włókniarz SA idzie wzorem wielkich sportowych marek i nawiązuje współpracę z wielkimi galeriami handlowymi, które codziennie goszczą setki klientów. W centrum częstochowskiego shoppingu, Galerii Jurajskiej, powstało miejsce dla nas. Sklep klubowy w Galerii zostanie oficjalnie otwarty w najbliższą sobotę o godz. 12:00.

W owym sklepie fani znajdą unikatowe i oficjalne gadżety Włókniarza. Przed spotkaniami w Częstochowie będzie również prowadzona tam sprzedaż biletów.

Podczas oficjalnego otwarcia będą obecni przedstawiciele miasta Częstochowy, zarząd CKM Włókniarz SA oraz nasi wspaniali zawodnicy, którzy każdorazowo do samej mety walczą o punkty ku chwale klubu i radości jego fantastycznych kibiców. Nie zabraknie również wielu atrakcji oraz konkursów, w których do wygrania wyjątkowe nagrody.

Ponadto pragniemy poinformować, iż cały nasz asortyment, który można znaleźć w naszym sklepie internetowym, będzie sprzedawany nie tylko w Galerii Jurajskiej. Klubowy sklep (drewniana chatka) funkcjonuje bowiem w każdą niedzielę na obiekcie SGP Arena Częstochowa w godzinach 9:00 – 13:00, natomiast w niedziele „meczowe” do godz. rozpoczęcia spotkania.


Sklep klubowy w Galerii Jurajskiej

Zobacz także:

Komentarze kibiców (3)

  1. Robsi2006 pisze:

    Też nie bywam, ale wpadnę z synem po szaliki i koszulki :) Czy wygrywasz czy nie – na zawsze CKM !!!

  2. Norb1t pisze:

    Fajnie, choć w Galerii rzadko bywam, może wpadnę w sobotę.

Dodaj komentarz