Emil Sajfutdinow: Ciągle myślałem, aby chronić stopę

wazne_sajfutdinow

Jak już informowaliśmy, w najbliższym niedzielnym meczu przeciwko Unibaksowi Toruń pojedziemy bez kontuzjowanego Emila Sajfutdinowa. Rosjanin w ostatnim czasie uczestniczył w dwóch upadkach. Jeden z nich okazał się poważniejszy, gdyż w jego wyniku Emil doznał urazu kości śródstopia.

Na swojej stronie na Facebooku blisko 24-letni żużlowiec skierował do częstochowskich kibiców kilka słów. Poniżej ich treść.

“Drodzy Kibice Dospel Włókniarza,
Jest mi bardzo przykro, że nie wystąpię w meczu z Unibaksem Toruń. Stan zdrowia mi na to jednak nie pozwala. W dwóch poprzednich spotkaniach, w których startowałem z kontuzją, bardzo się męczyłem. Nie mogłem w pełni skupić się na jeździe, bo koncentrowałem się na nodze. Ciągle myślałem, aby chronić stopę, aby nikt w nią nie uderzył i uraz się nie pogłębił.
Mam nadzieję, że po wyleczeniu kontuzji będę mógł znów cieszyć Was swoją skuteczną jazdą, że awansujemy do fazy play-off i zdobędziemy medal.
Drużyna potrzebuje teraz Waszego dopingu. Dlatego proszę, abyście przyszli w niedzielę na stadion i wspierali chłopaków w walce z Unibaksem. Ja będę w tym czasie w Rosji i wynik będę śledził w internecie. Duchem będę jednak w Częstochowie!
Pozdrawiam
Emil”

Zobacz także:

Komentarze kibiców (5)

 1. mati pisze:

  Ja rozumię że chciełeś startowć w Tarnowie ale szczerze mogłeś sobie odpuścić

 2. marecki75 pisze:

  Emil zdrowie ma się jedno trzeba je szanować! Kuruj się chłopie na PO :)

 3. fanka CKM Włókniarz pisze:

  Zdrowie jest najwazniejsze!!!trzymaj sie EMIL.
  mysle ze wygramy a kibice zawsze razem ze mna dopinguja chlopaków!!!

  (;

 4. Norb1t pisze:

  Emil trzymaj się. Na pewno na tak ważny mecz kibice dopiszą. WYGRAMY!

Dodaj komentarz