Sklep klubowy otwarty!

wazne_sklepkibica

W sobotę o godzinie 12:00 oficjalnie otwarto sklep Włókniarza w Galerii Jurajskiej. Wydarzenie to cieszyło się sporym zainteresowaniem klientów, co oznacza, że w naszym mieście nie brakuje zagorzałych kibiców naszego klubu.

Podczas otwarcia swoją obecnością zaszczycił prezydent miasta Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk. Wraz z zarządem klubu w osobach prezesa Pawła Mizgalskiego i wiceprezesa Łukasza Kowalskiego uroczyście oficjalnie uruchomiono sklep klubowy.

Oprócz wyżej wymienionych gości zjawili się zawodnicy Dospel Włókniarza Częstochowa. Niestety nie dotarł Michael Jepsen Jensen, ale byli za to Rafał Szombierski, Adam Strzelec, Hubert Łęgowik, Rafał Malczewski i Borys Miturski. Imprezę poprowadził radny miasta, Janusz Danek.

Po otworzeniu sklepu, przeniesiono się na scenę usytuowaną w holu na pierwszym piętrze obok Empiku. Tam zawodnicy rozdawali autografy, pozowali do zdjęć i odpowiadali na pytania kibiców. Fani otrzymali natomiast gadżety klubowe. Na zakończenie Adam Strzelec odpalił swoją maszynę i narobił żużlowego hałasu w częstochowskim centrum handlowym.

Sklep Włókniarza znajduje się w Galerii Jurajskiej na pierwszym piętrze. Będzie czynny zgodnie z godzinami otwarcia centrum handlowego. Jednocześnie informujemy, iż sklep klubowy w siedzibie klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127 (wejście od ul. Żużlowej) został zamknięty.


Zobacz także:

Dodaj komentarz