Informacje odnośnie półfinału DPŚ

wazne_SWC

Już w sobotę w Częstochowie będziemy mieć wielką imprezę międzynarodową. Do naszego miasta zjadą reprezentacje czterech państw, które będą walczyć o przepustkę do finału Drużynowego Pucharu Świata. Przedstawiamy fanom wytyczne przed tymi zawodami.

- Bilety w cenie 45 zł będą do nabycia przed zawodami w kasie od ul. Żużlowej (przy nowej hali) i wejście za pośrednictwem tych wejściówek będzie możliwe tylko przez bramę przy tej kasie.
- Bilety na trybunę główną (w cenie 160 i 180 zł) będą do nabycia tylko w kasach przy bramach głównych.
- Wszystkie bilety przy wejściu będą skanowane i nie będzie możliwości opuszczenia obiektu w czasie imprezy i powtórnego wejścia na tą samą wejściówkę.
- Bramka wejściowa z tyłu biura klubu (tzw. bramka VIP) będzie nieczynna.
- Ulica Żużlowa w czasie trwania zawodów będzie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ronda im. M. Czernego do bramy wejściowej od strony hali widowiskowej.
- Wjazdówki na parkingi wokół obiektu będą płatne (10 zł za samochód osobowy).
- Prosimy kibiców o przybywanie na stadion odpowiednio wcześniej (bramy otwieramy o g. 17.00) aby uniknąć zbędnego tłoku przy bramkach.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (7)

 1. damianj002 pisze:

  Decyzja odnośnie rozegrania zawodów zapadnie o godzinie 14:45. Piętnaście minut wcześniej organizatorzy turnieju udadzą się na obchód toru, który po opadach deszczu jest mocno przemoczony. W przypadku decyzji o odwołaniu, półfinał Drużynowego Pucharu Świata zostanie on rozegrany w niedzielę, a jego początek zaplanowany będzie na godzinę 15:00.

 2. kalif pisze:

  A ja mam pytanie, o której ma być podjęta decyzja o ewentualnym odwołaniu zawodów? Na Sportowych Faktach piszą, że o 17:00, a na klubowym Facebooku, że o 14:45. Termin rezerwowy, to faktycznie, jutro godz. 15:00?

 3. mati pisze:

  Ja mam nadzieje żę się odbędzie

 4. DlugiHR pisze:

  to są bilety na trybunę gości i były w tej cenie

 5. yarow79 pisze:

  To bilety potaniały? W srode kupiłem po normalnej cenie. Jak bedzie ze zwrotem bo coś mi sie widzi że marne szanse ze zawody sie odbedą

Dodaj komentarz