SGP Arena wciąż najlepsza. Włókniarz z najwyższą frekwencją!

wazne_kibice_nowe4

Drużyna Dospel CKM Włókniarza Częstochowa w tym sezonie w ekstraligowych rozgrywkach spisuje się znakomicie. Ostatnie spotkania pokazują, jak silny jest nasz zespół, z którego niewątpliwie możemy być dumni. Kolejny powód do zadowolenia to frekwencja na meczach Lwów na SGP Arenie Częstochowa. Drodzy fani, dla Was wielkie brawa i słowa uznania, bowiem to dzięki Wam zajmujemy obecnie pierwsze miejsce w statystykach!

Portal SportoweFakty.pl cyklicznie, po każdej ligowej kolejce, przedstawia dane dotyczące frekwencji na żużlowych stadionach w Polsce. Od początku sezonu bezapelacyjnie prowadzi w niej Włókniarz Częstochowa. Tę tendencję należy koniecznie utrzymać!

Nie od dziś wiadomo, że największy sponsor klubu to kibic. Wszak to właśnie dla niego całe przedsięwzięcie się odbywa. To kibic nakręca koniunkturę, swoją obecnością wzbogacając nie tylko klubową kasę, ale również manifestując potencjalnym sponsorom, że klub jest wart zainteresowania. Fani stanowią także fundamentalną część tworzonego wspólnie z żużlowcami widowiska. Czy Grigorij Łaguta wciskałby się przy samej bandzie i wyprzedzał rywala przy pustych trybunach? Absolutnie nie! Kibice swoim dopingiem dodają otuchy, wiary w siebie, zagrzewają do walki. Słowem – potrafią zmotywować lepiej niż niejeden specjalista z tytułem doktorskim.

Forma naszych Lwów w ostatnim starciu w Lesznie była imponująca. Biało-zieloni wywieźli z trudnego terenu 3 punkty i umocnili się na trzecim miejscu w tabeli Enea Ekstraligi, jednocześnie goniąc rywali z Zielonej Góry i Torunia. Zawodnicy się postarali i dali z siebie wszystko. Kibice nie mogą być im dłużni! Liczymy, że fani wezmą sobie do serca zaangażowanie zawodników Dospel Włókniarza i ponownie ich nie zawiodą stawiając się w ogromnej liczbie na spotkaniu z PGE Marmą Rzeszów. Będzie to niewątpliwie trudne spotkanie, które wspólnymi siłami możemy wygrać. Razem wjedźmy do play-offów i walczmy o najcenniejsze trofea!

Wg danych portalu SportoweFakty.pl, średnio mecze Włókniarza na SGP Arenie Częstochowa ogląda 12 714 widzów. Łącznie dotychczasowe spotkania na obiekcie przy Olsztyńskiej obejrzało 89 tysięcy fanów. Deklasujemy zatem rywali. Na mecze drugiego w statystykach Stelmet Falubazu Zielona Góra przychodzi średnio 11 tysięcy widzów, natomiast łącznie mecze ekipy dowodzonej przez Rafała Dobruckiego przy Wrocławskiej 69 obejrzało 77 tysięcy kibiców.

Tabela za: www.sportowefakty.pl/zuzel

Zobacz także:

Komentarze kibiców (7)

 1. koyod pisze:

  Uważam, że na frekwencję wpłynęła rozsądna polityka w sprawie cen biletów oraz poziom prezentowany przez zawodników.

 2. wek pisze:

  Falubaz tylko na final,wczesniejsze spotkanie moze zakonczyc sie bardzo zle dla Wlokniarza.A wiesz Jobek w finale jak to w finale/2003/.

 3. wek pisze:

  To jest najgorszy układ tabeli przed play-off dla Wlokniarza!!!

 4. pablo76 pisze:

  I wszystko na temat WŁÓKNIAAAARRRZZZZZ !!!!!!!

 5. marecki75 pisze:

  nie mam nic przeciwko temu, aby tak wyglądała tabela DMP na koniec sezonu :D

 6. fanka CKM Włókniarz pisze:

  I tak trzymać
  nasi kibice rządzą

Dodaj komentarz