Prawdziwie żużlowa pogoda w niedzielne popołudnie!

logo_pgemarmarzeszow

Pogoda w tym sezonie wyjątkowo nie rozpieszcza środowiska żużlowego, także w Częstochowie wielokrotnie mieliśmy w tym roku do czynienia z walką nie tylko z przeciwnikami, ale także z pogodą. Na niedzielne spotkanie z PGE Marmą Rzeszów prognozy pogody są jednak świetne – synoptycy prognozują bowiem nawet 32 stopnie Celsjusza.

Synoptycy na niedzielę prognozują prawdziwe upały – temperatura w najcieplejszym momencie dnia może osiągnąć nawet 32 stopnie Celsjusza. Uspokajamy jednak tych, którzy już dziś narzekają na zbyt gorącą niedzielę – wieczorem (pierwszy bieg rozpocznie się o godzinie 18.30 – przyp.) ma być około 26 stopni. Dodatkowo mamy specjalną atrakcję – dla ochłodzenia Andrzej “Andzia” Puczyński utworzy kurtynę wodną z naszego hydromila.

Przypominamy jednocześnie, że na stadionie cały czas dostępne będą zimne napoje, w tym m.in. woda oraz piwo, które w tak gorące dni działa szczególnie orzeźwiająco. Wygląda zatem na to, że w niedzielę pogoda nie przeszkodzi nam w obejrzeniu świetnego widowiska, jakim ma być spotkanie Dospel Włókniarz Częstochowa – PGE Marma Rzeszów.

Prognoza pogody na niedzielę (za: new.meteo.pl):

Temperatura: 32 stopnie Celsjusza
Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 13 km/h
Opady: brak

Zobacz także:

Dodaj komentarz