Walczymy o medale! Bądź z nami w Toruniu!

wazne_kibice_oprawa

Zawodnicy Dospel Włókniarza Częstochowa osiągnęli ogromny sukces zajmując drugie miejsce w rundzie zasadniczej Enea Ekstraligi. Teraz przed nami już tylko walka o medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Rywalem Lwów w półfinale będzie Unibax Toruń. Pierwsze spotkanie odbędzie się na Motoarenie. Bądź tam razem z nami!

Częstochowski klub postanowił zorganizować wyjazd na spotkanie do Torunia, które odbędzie się 31 sierpnia (sobota!) o godzinie 20. Koszt wyjazdu to 50 złotych plus cena biletu. W tej chwili nie dysponujemy wiedzą, czy wejściówki będzie można nabywać w Częstochowie, czy dopiero na miejscu w Toruniu.

Zapisów można dokonywać od środy, 21 sierpnia w siedzibie klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127 (wejście od ul. Żużlowej). Należy posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości oraz uiścić opłatę. Pragniemy zaznaczyć, iż liczba miejsc jest ograniczona. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym marketing@ckmwlokniarzsa.pl lub pod numerem telefonu 510-223-238.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (5)

 1. Flo pisze:

  Zaraz pojawią sie tłumaczenia, że no przecież mamy fan-page na facebooku i tam są bieżące informacje… Ludzie nie każdy posiada FB!!
  Jeżeli nie potraficie prowadzić oficjalnej strony jak na profesjonalny klub przystało to lepiej darować sobie tą amatorszczyznę…
  Smutne ale prawdziwe…

 2. Norb1t pisze:

  Ja również dołączam do pozostałych. Super relacja więcej takich. Dobrze, że chociaż wynik podali… z boku!

 3. connexxion pisze:

  Dołączam się, gdzie opis z meczu. Jak jest wygrana to news jest szybki,
  porażce brak wiadomości. Zobaczcie strony innych klubów, tam informacje są
  na bieżąco.

 4. Zagi pisze:

  Również chciał bym podziękować za rzetelną relację z ostatniego meczu rundy zasadniczej. Jako wierny kibic jestem niezmiernie wdzięczny, iż dzielne boje mojej ukochanej drużyny są opisywane skrupulatnie i rzeczowo tak po zwycięstwie jak i po porażce. Jeżeli chcecie braku dyskusji odnośnie meczu z ZG to myślę, iż tym działaniem osiągniecie odwrotny skutek. 5 punktów naszego lidera Emila na pewno nie przejdą bez echa przed półfinałami. Ponieważ bardzo nas to martwi. Co do samego meczu to cieszy jak zawsze Grisza i Holta dla nich gratki. Rafał i MJJ mogli by odrobinę lepiej. Józek nie zbyt udanie ale 11 bieg super :D.

 5. jobek22 pisze:

  Chciałem tylko nadmienić że bardzo miło czytało się relację z wyjazdowego meczu w Zielonej Górze na naszej klubowej stronie ,świetna i rzetelna i przede wszystkim bardzo szybka relacja z tego jakże arcy ważnego spotkania ….BRAWO REDAKCJA,RÓBCIE TAK DALEJ A ZOBACZYMY GDZIE ZAWĘDRUJECIE …WSTYD żeby nawet wzmianki nie było z wynikiem tego spotkania

Dodaj komentarz