Emil Sajfutdinow: Trzymam kciuki za Włókniarz

wazne_sajfutdinow

Niestety intensywna rehabilitacja Emila Sajfutdinowa nie wystarczyła, by Rosjanin mógł w nadchodzący weekend wziąć udział w zaplanowanych zawodach. 24-latka, który ucierpiał podczas sobotniego meczu na Motoarenie, ostatecznie zabraknie w Grand Prix Krsko oraz podczas starcia rewanżowego Dospel Włókniarza z Unibaksem Toruń.

- Drodzy Kibice…. Niestety pomimo intensywnej rehabilitacji która prowadzę już od Poniedziałku wraz z moja wspaniałą fizjoterapeutka Renatą nie zdążę przygotować się do zawodów w ten weekend… Aby nie zabierać możliwości pozostałym chłopakom z Wlokniarza z którymi walczyliśmy o jak najlepszy wynik w tym sezonie oraz aby wspaniali kibice z Częstochowy mieli jak najdłużej nadzieje na start ich ukochanej drużyny w finale Ekstraligi zdecydowałem się wziąć zwolnienie lekarskie aby umożliwić zastosowanie ZZ… Dziękuje wszystkim którzy włożyli ogrom pracy w tym tygodniu abym mógł wsiąść na motocykl już w ten weekend… Lekarzom z Torunia za wspaniała opiekę po wypadku, Renacie i Piotrowi za rehabilitację oraz całemu mojemu teamowi za to ze we mnie wierzyli i caly czas mnie wspierają … Mam nadzieje ze Wlokniarz bedzie w finale a ja będę wstanie rywalizować w ostatnim turnieju GP w Toruniu… Jeszcze raz wielkie Dzięki … Trzymam kciuki za Wlokniarz … I do zobaczenia jak najszybciej …. – napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Emil Sajfutdinow.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (9)

 1. mati pisze:

  trzymaj się chłopie

 2. k@cpi pisze:

  Kto nie skacze ten z torunia he hej

 3. ines pisze:

  Emil trzymaj się KOCHANY !!! Mimo tak młodego wieku osiągnąłeś już tak wiele w światowym Speedway-u, a przecież jeszcze wiele razy będziesz miał okazję udowodnić, że jesteś NAJLEPSZY !!!
  Jakby co to zapraszam na pierogi – które uwielbiasz, pewnie nie są tak wyborne jak Twojej mamy, ale też są niezłe :)
  W niedzielę NASI WSPANIALI CHŁOPCY pokażą jak się jeździ.
  A Kryjom z Miedzińskim niech lepiej już się nie wypowiadają publicznie, bo tylko bardziej się kompromitują swoimi wypowiedziami i prostackimi komentarzami !!!

 4. Zagi pisze:

  Wracaj do zdrowia. Bedziesz potrzebny w finale!!!!!!!!!

 5. KOMISARZ pisze:

  WSZYSCY W NIEDZIELĘ NA BIAŁO !!!
  NIECH KAŻDY WYŚLE DO SWOICH ZNAJOMYCH SMSA O TYM, POCZTA PANTOFLOWA TO NAJLEPSZA POCZTA NA ŚWIECIE :)
  KTO NIE SKACZE TEN Z TORUNIA, HEJ, HEJ!

 6. magda2410 pisze:

  Jesteś wielki!! Zdrowiej szybko!! Widzimy się na stadionie,jeśli nie w tym sezonie to e przyszłym…mam nadzieje,że z LWEM na plastronie!!

 7. radek82 pisze:

  Ja trzymam za Ciebie Emilu! Jeszcze będziesz Mistrzem Świata! Wspaniale walczyłeś dla Włókniarza,Dzięki Ci za to!

Dodaj komentarz