Michael Jepsen Jensen zostaje we Włókniarzu!

wazne_mjj1

Podczas prezentacji zawodników przed sobotnim spotkaniem rewanżowym Pucharu Fair-Play doszło do parafowania nowej umowy z Michaelem Jepsenem Jensenem! Duńczyk, który trafił do naszej ekipy przed sezonem 2013, będzie reprezentował barwy Lwów także w przyszłym roku.

- Mógł to być kontrakt wieloletni. Na razie jest to umowa roczna. Michael czuje się w Częstochowie fantastycznie. Michael co prawda nie jest zadowolony z minionego sezonu pod względem wyników, bo on wraz ze swoim teamem przyznali, że był to jeden ze słabszych sezonów w ich wykonaniu. Szansę na budowanie fantastycznej żużlowej kariery Duńczyk widzi we Włókniarzu. Całemu teamowi Michaela jest tu dobrze. Zawodnik ma świetny kontakt z publicznością. Michael nawet w rozmowach z jednym z naszych sponsorów pokazywał wydruk ze średnią frekwencją na naszym stadionie. Stwierdził wówczas “patrz, Częstochowa jest najwyżej”. W związku z tym uważam, że przedłużenie współpracy z Michaelem to po części zasługa naszych kibiców – stwierdził prezes klubu, Paweł Mizgalski.

Mizgalski zaprosił również potencjalnych partnerów do współpracy i wsparcia Duńczyka, w którym drzemie spory potencjał. – Drzwi do mojego biura stoją otworem dla wszystkich, którzy chcieliby Michaelowi pomóc w odnoszeniu sukcesów nie tylko ekstraligowych, ale także międzynarodowych. To jest chłopak, który cały czas jest na dorobku. Obecnie wielu zawodników posiada fantastyczne busy ze sporymi możliwościami, natomiast Michael niestety takiego nie posiada. Myśleliśmy również o stworzeniu bazy sprzętowej dla Michaela w Częstochowie. Jest szereg drobiazgów, które mogłyby Michaelowi bardzo pomóc. Chcielibyśmy wspólnie z naszymi sponsorami to zrobić - powiedział Paweł Mizgalski.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (8)

 1. krisckm pisze:

  To po nas jak Sukiennika zawineli,masakra.

  • KOMISARZ pisze:

   Zobaczymy czy masakra. To kim jest Artur każdy wiedział, więc można było się tego spodziewać. To co zrobił trwałego wokół stadionu ale i jaką mode na Włókniarza zbudował powinno sprawić że ludzie jeszcze bardziej będą chcieli pomóc klubowi, który ma ogromny potencjał. Trzeba też pamiętać że gdy jego nie było też klub jakoś funkcjonował. Wiadomo że nie będzie już stać Włókniarza na skład bogaty, ale mamy chłopaków którzy pójdą w ciemno za klubem i na tym trzeba mieć nadzieję że zbudujemy team. Nawet z Szombierskim czy Jabłońskim w składzie. Takie jest życie, raz się triumfuje, a raz przegrywa. Co do Emila to raczej do uprawiania żużla on już nie wróci niestety… O Walasku można zapomnieć, myślę że sukcesem będzie skład z Łagutą, Jensenem i Holtą, oby ta trójka była we Włókniarzu! Czaja, Szumina i Jabłoński i trzeba jechać dalej, tylko że najgorszy jest dług, którego nie ma kto teraz spłacić tak naprawdę :) za poprzed sezon który pozostał, ale myślę że sporo ludzi wiedziało w co się pchało wchodząc w klub. I tak szacun dla Artura. Widzę tu jeszcze jeden problem. Brak licencji na kolejny sezon, powód? Miast nie da tyle kasy na kołowrotki a dołożyc już nie ma kto, i z czego…
   Pozdrawiam.

 2. kluhu pisze:

  Co się w tym roku nie udało, w przyszłym faktem się stanie:) duch rośnie. Rino przyznaj się, dzwoniłeś do Miszki? :D

 3. zbychu299@interia.pl pisze:

  super.grisza,JENSEN,EMIL,HOLTA,UŁAMEK LUB WALASEK plus juniorzy = MISTRZ

 4. maciek_szcz10 pisze:

  jeszcze Emil!!

 5. griszka pisze:

  Super info.Mam nadzieję że Emil tez z nami zostanie i reszta to jezt naprawdę fantastyczny team i byl to kapitalny sezon szkoda byłoby to burzyc!!!

 6. kibic74 pisze:

  Świetna wiadomość :)
  MJJ to ogromny talent,szkoda że nie podpisano na kilka lat.
  On będzie coraz lepszy,2-3 lata i będzie to ścisła czołówka światowa

Dodaj komentarz