Zmiana na stanowisku wiceprezesa!

wazne_kowal

Łukasz Kowalski nie pełni już funkcji wiceprezesa CKM Włókniarz SA. Kowalski stanowisko objął w październiku ubiegłego roku, a od teraz zastępować go będzie Łukasz Banaś, prezes Stowarzyszenia CKM Włókniarz. Zmiana członka zarządu nie ma nic wspólnego z aktualną sytuacją klubu.

W ostatnich latach Łukasz Kowalski relacjonował dla Państwa m.in. wydarzenia ze spotkań wyjazdowych Włókniarza w radiu FIAT. Ma skończone studia prawnicze na Uniwerystecie Wrocławskim. Oprócz komentowania meczów biało-zielonych dla wspomnianej rozgłośni radiowej, Łukasz Kowalski współpracował również z telewizją Sportklub oraz Programem 3 Polskiego Radia.

- W marcu przystąpiłem do egzaminu zawodowego po ukończonej aplikacji adwokackiej. Na początku maja uzyskałem oficjalną informację, że egzamin zdałem. Wtedy też postanowiliśmy wspólnie z prezesem i właścicielami większościowego pakietu akcji, że zostanę do końca sezonu na stanowisku wiceprezesa zarządu. Adwokat wykonujący zawód nie może być jednocześnie członkiem zarządu w spółce prawa handlowego. Dlatego też zachodzi tu swoisty spór. Chcąc prowadzić indywidualną kancelarię adwokacką musiałem zrezygnować z funkcji w zarządzie. Wszyscy w Klubie byli o tym poinformowani dużo wcześniej i dlatego też nie jest to dla nikogo zaskoczeniem. Nie chciałem zabierać oficjalnego stanowiska w tej sprawie, gdyż sprawa tego nie wymaga. Po prostu dalej pracuje we Włókniarzu, a zmiana polega wyłącznie na tym, że nie pełnie funkcji wiceprezesa zarządu. Jako adwokat dalej będę pomagał Pawłowi Mizgalskiemu na dotychczasowym poziomie i z pełnym zaangażowaniem. Niestety moja rezygnacja zbiegła się z dość nieoczekiwanymi wydarzeniami dlatego też nie chciałem, aby odebrano to jako rezygnację podyktowaną innymi okolicznościami. Skoro jednak temat się już pojawił w mediach to myślę, że należy się kibicom pewne sprostowanie – powiedział Mecenas Łukasz Kowalski.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (3)

 1. maniakus pisze:

  My kibice domagamy sie prawdy, dlaczego klub ma nas w dupie..to my kibice sponsorujemy klub w postaci kupionyh biletow..dlaczego nikt nam nie chce powiedziec prawdy..co sie dzieje w klubie…dlaczego nie kupujemy zadnych zawodnikow, dlaczego Pan Mizgalski ciagle klamie ???

 2. karmal pisze:

  Co jest tam w tym CKMie ??
  Umie tam ktoś negocjować z zawodnikami? Bo Vaculik i Buczkowski już uciekli… a ponoć było już blisko.
  Brakło Pana Artura S. i nie ma już kto negocjować?
  Niedługo nie będzie z kim… bo każdy już klub sobie zaklepie.
  Co ze sponsorami ???? Też tak samo idzie ???

Dodaj komentarz