Mizgalski o trenerze Dzikowskim: Obie strony wyrażają chęć współpracy

wazne_mizgalski_3

Kierownictwo Włókniarza Częstochowa nie zamierza rezygnować z usług trenera Grzegorza Dzikowskiego. Sam zainteresowany wyraził chęć dalszej współpracy ze swoim dotychczasowym pracodawcą.

– Jak już mówiłem w innych mediach, my jako klub bardzo chcemy przedłużyć współpracę z Grzegorzem Dzikowskim. Sam zainteresowany również wyraża taką chęć, o czym mnie przekonywał już po ostatnich doniesieniach medialnych. Jesteśmy w stałym kontakcie z trenerem – stwierdził prezes Włókniarza, Paweł Mizgalski.

To na pewno optymistyczna wiadomość dla naszych kibiców, którzy w ostatnim czasie zewsząd są karmieni mało pozytywnymi informacjami. W temacie Grzegorza Dzikowskiego należy podkreślić, że częstochowianie wstępną rozmowę na temat dalszej współpracy z trenerem przeprowadzili tuż po rewanżowym meczu o Puchar Fair-Play. Byli i są z nim w stałym kontakcie. Z trenerem Dzikowskim kierownictwo biało-zielonych konsultowało również budowę i kształt składu Włókniarza na sezon 2014. Przynależność klubowa Grzegorza Dzikowskiego powinna się wyjaśnić w najbliższym czasie.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (6)

 1. KOMISARZ pisze:

  Skład jest jeden, nie ma sznas na rotację.
  Tor przygotowywuje Andzia.
  Juniorami opiekuje się Kafel.
  Menadżerem jest Dymek.
  Herbatę i Kawe wypić można w kafejce……
  Proszę powiedzieć, po co Nam jest Dzikowski potrzebny?
  Kase przeznaczyć na Kildemana i to szybko, bo już Rzeszów o niego zabiega!
  Z tego co wiem, to Pan Dzikowski miał jasno postawiony cel przychodząc. Medal!
  Medalu nie ma, nie powinno i być Pana Dzikowskiego!

 2. endraum pisze:

  Cisza jak makiem zasiał…. Jednie spuentować to można parafrazując artykuł z SF …”Transfery w ENEA Ekstralidze: Unia – Włókniarz 3:0″

 3. kalif pisze:

  Mam nadzieję, że Pan Grzegorz zostanie, bo drużyna jechała bez porównania lepiej odkąd zjawił się u nas w klubie. Z resztą tak jak sam mówił w wywiadach, praca trenera to nie jest jeden sezon, tutaj potrzeba ciągłości by było widać efekty. Moim zdaniem mija się to z celem, jeżeli teraz miałby odejść – wyrzucone pieniądze w 2013.

  Jednak powiedzmy sobie szczerze jeżeli chodzi o transfery: chyba nie mamy za bardzo, za co się zbroić i choć nie wiem jak jest dokładnie, to po przeciekach z różnych stron, uważam że raczej czeka nas walka z długami i finansami. Jeżeli klub szuka poręczenia miasta, aby udało się wziąć kredy to naprawdę musi być niezbyt fajnie, bo kto chciałby się zadłużać, żeby spłacić dług. Po prostu nie ma innego wyjścia. Chciałbym usłyszeć jakieś informacje ze strony klubu, ale bez owijania w bawełnę i ogólników. Kibice teraz bazują na domysłach, z jednej strony boją się najgorszego, z drugiej strony mają jakieś nadzieje. Klub powinien zareagować.

 4. robert77 pisze:

  Kibice czekają na wiadomości o transferach ..! Wszyscy się zbroją a my co ? Znów pojedziemy Szuminą ??? Aby w sezonie klub nie płakał o frekwencję ! My KIBICE chcemy wiadomości !

 5. Paczanka pisze:

  Cytat – Przynależność klubowa Grzegorza Dzikowskiego powinna się wyjaśnić w najbliższym czasie.- za często Prezes mówi “się wyjaśni”-bokiem już to wyłazi.Coś pozytywnego , jakaś iskierka ….coś ,pozytywna informacja,nadzieja ,sponsor – litości dla kibiców .Tak było pięknie i się ze…ło.

 6. CzenstochoviA pisze:

  Niech zostanie! Taki trener jest nam potrzebny. To byłaby ogromna strata, gdyby odszedł.

Dodaj komentarz