Mirosław Jabłoński kolejny rok we Włókniarzu

wazne_jablonski2

Mirosław Jabłoński w sezonie 2014 nadal będzie reprezentować barwy naszego klubu. Do podpisania rocznego kontraktu doszło w poniedziałkowe popołudnie. Dla wychowanka Startu Gniezno będzie to trzeci sezon w zespole Włókniarza.

Przypominamy, że to kolejny jeździec, który zdecydował się podpisać z nami nową umowę. Oprócz niego w naszych barwach nadal startować będą Grigorij Łaguta, Rune Holta, Michael Jepsen Jensen, Artur Czaja i Rafał Szombierski.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (13)

 1. LaissezFaire pisze:

  Niestety wszyscy się zbroją. U nas po jednym, dobrym sezonie znów szykują się lata posuchy. W przyszłym roku czeka nas walka z Gdańskiem o utrzymanie

 2. KOMISARZ pisze:

  Ludzie, co wy tu za bzdury piszecie, Ci sami ludzie pisza jak wiatr zawieje, jak info dobre, kochany prezesie, jest ok, damy race itd itd, jak wpis zły, to po co Nam, wole tego, itd itd!\
  Dziecinada!
  Jest jak jest, każdy wiedział kim jest sponsor, każdy, więc przestańcie lametnować, tylko mobilizujcie ludzi do zapełnienia stadionu. Kindelman będzie z Nami, oby też Ilja Czałow młody fajny fajter! Pamiętajcie też o Mxie Drabolu! Spokojnie będzie dobrze!
  Natomiast uważam, że błędem było ściąganie Emila za 2mln! To Nam zgubiło, a nie pytajcie gdzie jest kasa z biletów i wpływów od sponsorów tych 200 małych! Mamy stadion wokoło zrobiony, na to kasa szła też. Boss patrzał, podziawiał a miał dac na koniec, a że wyszło jak wyszło, cóż, szary Kowalski, czy Nowak mieli sie cieszyć chociaż rok, dwa dłużej,mieli, ale i tak na stadion przyjdą!
  :)
  Będzie dobrze, pirotechnika wraca na stadiony więc będzie jeszcze magiczniej przy Olsztyńskiej, szkoda tylko że nie 9, a 7 razy!
  Ludzie zrozumcie, że czekamy całe martwe pół roku na te 14 godzin emocji na własnym stadionie, uważam że powinien byc komplet na każdym meczu!
  To tylko 14 h w roku! Pokażmy Myszom kto jest nr 1 na trybunach!
  I na mecz nr 1 wielka flaga dla Artura!
  Za to co było, i będzie :)
  Pozdrawiam

 3. UFO1988 pisze:

  Moze powiem tak. Rozumiem trudne polozenie naszego klubu. Ale bez jakiegoz zawodnika pokroju Griszka,Rysiek lub Liglad bedzie ciezko… Jest mirek O.K. Ale uwazam ze za nieduze pieniadze pojezdzil by Kildemand. Tymbardziej ze u nas by mial mozliwosc startow i mozliwe ze by wypalil jak Grisza czy Nermark 3 sezony temu… Mirek owszem ale o sklad bedzie walczyl z Rafalem. Gdyby przyszedl Grzesiu to moze nawet bedzie Play-Off bo jest bardziej stabilny od Emila. Jedyne kontuzje ma w lidze a nie w gp.

 4. Flo pisze:

  Bardzo miła wiadomość. Miro witaj na pokładzie. Za Twoje przywiązanie i obecność na treningach i meczach kiedy koledzy nie mogli należało Ci sie to miejsce. Wierze głęboko że Jabłko w przyszłym sezonie nie raz nas pozytywnie zaskoczy!! Lubie widzieć jak mu sie mordka śmieje. Hej hej CKM!!

 5. LaissezFaire pisze:

  Pytanie tylko czy warto kupowac kogoś za grubą kasę. I tak na medal już szansy nie ma a jeśli Gdańsk nie zrobi jakiejś rewolucji to się utrzymamy.

 6. Paczanka pisze:

  Potrzebny jest nam Walasek , Emil , a jak nie Oni to BOMBA ,ODKRYCIE , FENOMEN , LUZAK , –ale pojechałem po bandzie – DRABIK wróć.Troszkę luzu –jeszcze będzie fajnie na SGP ARENA.

 7. Norb1t pisze:

  I to dobra informacja, biorąc pod uwagę wcześniejsze wydarzenia związane z Naszym klubem. Jest to chyba możliwie najoszczędniejsza opcja. Będzie jeszcze jeden transfer, tylko pytanie kto? Walasek, Kildemand? gdyby się udało któregoś z nich byłbym spokojny. Skład waleczny, będzie sporo emocji na torze, trzeba tylko domknąć budżet i sponsora głównego znaleźć, co w tej sytuacji jest jeszcze trudniejsze.

 8. UFO1988 pisze:

  Witam! To zesmy sie uzbroili… Chyba jest bardzo krucho z kasa skoro zakotraktowali Mirka… Nic do chlopaka nie mam,ale na treningach nawet Rafal go obierzdzal,i pewnie oni beda walczyc o miejsce w skladzie. Myslalem ze zobacze lepsza ilformacje,np. Grzesiu Walasek we Wlokniarzu! A do tego S.Ulamek albo P.Kildemand ale Mirek… Walka o utzrymanie chyba sie szykuje…

Dodaj komentarz