Charytatywny koncert dla Kamila Cieślara

kamilcieslar1

6 grudnia (piątek) w częstochowskim Teatr From Poland odbędzie się Koncert Charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie Kamila Cieślara. Sympatyczny zawodnik wciąż walczy o powrót do zdrowia, a pomóc mu w tym ma m.in. leczenie komórkami macierzystymi.

Przyjaciele Kamila postanowili zorganizować dla niego imprezę, która jak już wspomnieliśmy, odbędzie się w piątek 6 grudnia w FTP (Al. NMP 2). Start zaplanowano na godzinę 17:30, a wejście kosztować będzie dziesięć złotych i będzie to tzw. cegiełka. Odbędzie się również zbiórka do puszek i licytacja na rzecz Kamila.

Wśród rzeczy wystawionych na licytację znalazły się m.in. koszulka Grigorija Łaguty, czapeczka aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata – Tai’a Woffindena, plastrony z I i II edycji Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta miasta Częstochowy – Rafała Szombierskiego, Artura Czai, Huberta Łęgowika, Tomasza Jędrzejaka, Krzysztofa Buczkowskiego, Chrisa Harrisa i Antonio Lindbaecka.

Perłą wśród przedmiotów wystawionych na licytację podczas imprezy jest brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów Rafała Szombierskiego z 2003 roku!

Wśród zespołów, które zagrają na imprezie znaleźli się – EMSI, EL.PANK.EL oraz BeDu i Eskalacja.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (8)

 1. magmac77 pisze:

  ludzie jak Ułamek? Seba rozwaliłby drużynę, a jest fajna atmosfera i chłopaki, Kaliff popieram Emil specjalnie się nie zasłużył jak sam powiedział nasz tor mu nie leży i sytaucje losowe i kontuzje też swoje zrobiły a kasy poszło na niego kupe, a jak Griszka, Rychu i Jepsen zbiora poślady i dobrze potrenują może być naprawde fajnie

 2. djseor pisze:

  kazdy ma razje ale mysle ze Seba zrobilby wiecej niz Jabuszko czy Szumina no chyba ze nasz klub wystrzeli z kontraktem Grzesia W xd

 3. kalif pisze:

  Szczerze mowiąc, to ani Sebastian, ani Peter nie są gwarantami punktów. Ja osobiście dużo większe szanse daję Peterowi i z niecierpliwością czekam na info o podpisaniu kontraktu. Gościu jeździ niezwykle widowiskowo i ma pazur. Ale zawsze jest jakaś nutka niepewności bo 1 liga i Elite League to nie Ekstraliga. Myślę jednak, że to dobry ruch ze strony klubu. W obecnej sytuacji nie ma co szaleć z kasą. Rok temu zaszaleliśmy i jak to się skończyło? A poza tym … czy Emil wart był tej kasy? Wiem, że kontuzje to nie Jego wina, ale szczerze mówiąc, dla mnie to żadna strata, że od nas odszedł. Dużo większą byłaby utrata Griszy, Ryśka czy MJJa. Reasumując, nic nie mam do Seby, ale myślę, że lepszym posunięciem jest Peter czyli Człowiek Pająk :-).

 4. djseor pisze:

  nie zawita bo z nim nie rozmawiają.
  a ja tam wole ułamka niż nie pewnego kidemanad

 5. FanNumber1 pisze:

  Seba U. toczy bój o pieniądze ze Startu Gniezno i jest ponoć na celowniku klubów z Lublina i Rybnika także do Cz-wy na razie nie zawita

 6. Norb1t pisze:

  Jaki Ułamek? On spokojnie przegrałby rywalizację w składzie z Jabłońskim. Sebastian nie umie walczyć na trasie, nudny zawodnik niczym Fredka. Trzeba trzymać kciuki, że Kildemand do nas trafi. On jeździ pod publikę można rzec. Sebastianowi wszystkiego najlepszego i wygrania zatargów ze Startem, byle nie wracał do Włókniarza.

 7. UFO1988 pisze:

  Witam! masz racje kolego tez jestem za! Sebaek jest nasz i poza tym nie wroze mu wiecej niz 2-3 lata jazdy a potem emeryturka… Mam nadzieje ze w barwach WŁÓKNIARZA! A jak nie to zostaje tylko to oczym sie mowi tz.
  1.G.Łaguta (c)
  2.R.Holta
  3.M.J.Jensen
  4.M.Jabłonski/R.szombierski
  5. ? Albo P.Kildemand/S.Ułamek/G.Walasek
  6.A.Czaja
  7.M.Drabik/H.Łęgowik/R.Malczewski/O.Polis
  Gdzie jesli chodzi o G.Walaska to nie ukrywajmy raczej to za duze obciazenie dla klubu… A co do Emila… Nie mam slow…

 8. djseor pisze:

  Witam
  Na wstępie chciałem podziękować zarządowi że ukrywają przed nami całą prawdę !!!
  Gratulację że w takiej sytuacji mamy nawet ok skład !!!
  Powinniśmy chociaż Ułamka zakontraktować bo on nasz.
  Co do Emila to się nie wypowiadam !!!
  Walczymy do końca Włókniarzu :)
  Dawać Sebę Ułamka do nas na innych nas nie stać taka prawda :)

Dodaj komentarz