Magazyn “W Paszczy Lwa” – odc. 31

Komentarze kibiców (5)

 1. Norb1t pisze:

  Pięknie Pan Marek zobrazował naszą sytuację wewnętrzną, co za patałachy pracują w tym klubie. I jak tu długów nie mieć. Trzeba prezesa z prawdziwego zdarzenia, który będzie dobrze odbierany przez publiczność i będzie miał twardą rękę. Sukiennik jest tylko niewielką częścią i potrzeba człowieka, który również sam potrafi rządzić. Pan Cieślak powiedział, chętnie wrócę. no to kur..!! po sezonie walnąć konkretami i mamy trenera na 3 lata jak nic. Tylko tego klubu chyba nikt nie traktuje poważnie.
  PS. Nie ma kasy, to nie licytować Walaska. Lepiej zachować płynność finansową i powalczyć o konkretnych sponsorów.

  • Flo pisze:

   @Norb1t co Ty możesz wiedzieć o zarządzaniu taką instytucją jak klub żużlowy? Czepiasz sie Prezesa, który owszem nie zawsze trafnie sie wypowiada, ale pamiętaj że gość pierwszy rok działa w klubie ekstraligowym i powinniśmy sie cieszyć że zaangażował sie w tą trudną role, a doświadczenie jakie zbiera zaowocuje w przyszłości… Jeśli oczywiście nie zrezygnuje ze stanowiska jak zapowiadał w połowie sezonu. Mam nadzieje że zostanie z nami, bo każda nowa osoba bedzie musiała od nowa “uczyć sie fachu”. Chcesz nam tutaj wmieszać mesjer Cieślaka?? Owszem trener pierwsza klasa, ale chyba umknęło Ci z pamięci zachowanie szanownego pana Marka z końca roku 2010 kiedy to działaczy z Częstochowy do końca zwodził za nos, że zostanie trenerem CKM a później pojechał do zielonki podpisać kontrakt. O nie! Za takie zachowanie miejsce u Nas do końca życia mu sie NIE NALEŻY!! I choć na żużel chodzę prawie 30 lat i jako trenera Polski go szanuje, to po tym co pokazał już Go nie uznaje za część Częstochowy!

   • endraum pisze:

    Każdy kij ma 2 końce…może zwodził, a może jego zwodzono. Ja p. Marka w Cz-wie bym chciał na trenerce :)

    • CzenstochoviA pisze:

     Za dużo kontrowersji jest związanych z osobą Cieślaka. I mam wątpliwości, czy by nie zmieniła się na niekorzyść koncepcja zespołu, założenia co do niego. Wolałbym już Piotra Żyto.

     • endraum pisze:

      Racją jest że kontrowersyjną postacią jest p. Marek w środowisku żużlowym w Częstochowie. Pewnie ma tylu samo zwolenników jak i przeciwników. Nie wiadomo też jaką koncepcję zespołu miałby względem Włókniarza, nie wiadomo bo nie podjęto z nim konkretnych rozmów, a przynajmniej to wynika z wywiadu z p. Markiem. Mam wrażenie, że rozmowy Włókniarz-Cieślak można na ten czas spuentować po dziewiczemu “chciałabym ale się boję”.
      Szkoda, że p. Grzegorz Dzikowski wybrał Ostrów :/ Piotr Żyto to wg mnie zbytni gwiazdor ale na temat jego umiejętności trenerskich nie mam zdania.

Dodaj komentarz