Włókniarz póki co bez licencji. Będzie odwołanie

wazne_emil$

W piątek, 6 grudnia, została podjęta decyzja w sprawie licencji na przyszły sezon wobec większości klubów. Znamy rozstrzygnięcia dotyczące Włókniarza Częstochowa. W toku postępowania zespołu ds. licencji nasz klub nie otrzymał licencji bezwarunkowej ze względu na zobowiązania wobec zawodników. Klub złoży odwołanie w tej sprawie z wnioskiem o licencję nadzorowaną.

Niestety klub nie zdążył do końca procesu licencyjnego rozliczyć się ze wszystkimi zawodnikami. W związku z tym naturalną koleją rzeczy był fakt, że Włókniarz nie otrzyma w pierwszym terminie licencji bezwarunkowej. Następny krok to wspomniane odwołanie i wniosek o licencję nadzorowaną. Klub posiada plan naprawczy obecnej sytuacji. Rozstrzygnięcia będą znane najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (11)

 1. LaissezFaire pisze:

  Niech wraca Marian Maślanka.

 2. fan75 pisze:

  kibic jako największy sponsor powinien wiedzieć co się dzieje w klubie to my kupujemy bilety i to średnio 12-13 tys i gzie ta kasa????????????

 3. kalif pisze:

  Przydałaby się jakaś rzetelna informacja ze strony klubu, odnośnie zadłużenia, tylko bez cukierkowego mydlenia oczu, jak to świetnie wygląda sytuacja w klubie.

  • CzenstochoviA pisze:

   Dokładnie coś takiego. Bez eufemizmów, bez owijania w bawełnę, bez upiększania rzeczywistości. Bardzo pragnę (i niejeden Częstochowianin zapewne także) brutalnego, szczerego do bólu, bezpośredniego i maksymalnie szczegółowego oświadczenia w sprawie stanu klubu. Walnięcia prosto z mostu, wyłożenia kawy na ławę, uderzenia prosto w oczy i prosto w krocze, raz a porządnie. Żeby już nie męczyć się więcej i mieć spokój. Zaspokojoną świadomość.

 4. krisckm pisze:

  Jak zwykle,rozpacz. Szumina wali od 2 miesięcy,licencji brak,co my,kibice mamy zrobić więcej,nerki sprzedać ? A Emil to patałach,będzie sobie z Miedziakiem piąteczki przybijał.

 5. fan123 pisze:

  Co roku mydlicie oczy nie spodziewalem sie czegoś innego.
  najpierw dlugi a pożniej licencja . dosyć zaklamania pozdrawiam nic dodac nic ujać

 6. jobek22 pisze:

  świetnie zarządzany jest Włokniarz Częstochowa :)
  Największa ilość kibiców w 2013 r
  średnia na mecz ponad 12.000 tysi na mecz a teraz narzekają na brak kasy …???
  To gdzie ta kasa z biletów?

 7. CzenstochoviA pisze:

  O jakich zawodników chodzi? Czy to oznacza, że nie tylko Emil został do spłacenia? Komu więc nie płaciliście w trakcie sezonu? Michaelowi? Szuminie? Coraz gorszych rzeczy się dowiadujemy, oby tak dalej.

  • fan123 pisze:

   Wszystkim są winni tylko kłamali że finansowo dobrze stoja a tak wczasy gabloty a zawodnik czarny murzyn tak to sie dzialo Maślanka wyprowadził Rybnik z dlugu iRybnik jest czysty Częstochowa zawsze dno i rece skladac żeby przez dlugi nie spadla niżej pozdrawiam

 8. Norb1t pisze:

  Można się było tego spodziewać, tylko po co te wypowiedzi prezesa, że będzie na pewno, a potem że będzie ciężko, nie lepiej od początku siedzieć cicho? Największym dla mnie prezentem na gwiazdkę będzie to jak się dowiem, że Włókniarz będzie wypłacalny i bez długów, a tego się pewnie nie doczekam w najbliższym czasie. Karnet na pewno kupię.
  PS. suskiewicz to skur*****, ciekawe jak by w Toruniu taka sytuacja była. Już nie mogę się doczekać sezonu, a meczu z Toruniem najbardziej, tak mnie wkurzył, zobaczyć jego minę po przegranym meczu bezcenne. Zarząd spina poślady, a kibice dopiszą jak zawsze!

Dodaj komentarz