Duński rozkład jazdy Lwów

ikona_michaeljepsenjensen

Czwórka zawodników Włókniarza Częstochowa podpisała dotychczas kontrakty w lidze duńskiej. W ekipie Grindsted Speedway Klub startować będzie Artur Czaja oraz Michael Jepsen Jensen, natomiast punkty dla Fjelsted Speedway Klub zdobywać będą Peter Kildemand i Mirosław Jabłoński.W ostatnich dniach poznaliśmy terminarz rozgrywek duńskiej Superligi na sezon 2014. Zmagania w Danii zainaugurowane zostaną 30 kwietnia.

Terminarz Superligi 2014:
Kwiecień:
30.04 Grindsted – Esbjerg

Maj:
07.05 Munkebo – Outrup
07.05 Slangerup – Esbjerg
07.05 Fjelsted – Holstebro
07.05 Holsted – Grindsted
09.05 Holstebro – Munkebo
09.05 Outrup – Fjelsted
14.05 Grindsted – Holstebro
14.05 Munkebo -Fjelsted
21.05 Esbjerg – Holsted
21.05 Slangerup – Munkebo
21.05 Fjelsted – Outrup
28.05 Grindsted – Slangerup
28.05 Holsted – Fjelsted
30.05 Holstebro – Slangerup
30.05 Outrup – Esbjerg

Czerwiec:
04.06 Munkebo – Holsted
04.06 Esbjerg – Grindsted
04.06 Fjelsted – Slangerup
06.06 Outrup – Holsted
11.06 Grindsted – Fjelsted
11.06 Slangerup – Outrup
11.06 Holsted – Munkebo
13.06 Holstebro – Holsted
18.06 Munkebo – Esbjerg
18.06 Fjelsted – Grindsted
20.06 Outrup – Holstebro
25.06 Esbjerg – Fjelsted
25.06 Slangerup – Grindsted
25.06 Holsted – Outrup
27.06 Holstebro – Esbjerg

Lipiec:
02.07 Munkebo – Grindsted
02.07 Fjelsted – Esbjerg
09.07 Esbjerg – Munkebo
11.07 Holstebro – Outrup

Sierpień:
06.08 Grindsted – Holsted
06.08 Esbjerg – Slangerup
06.08 Munkebo – Holstebro
13.08 Slangerup – Fjelsted
13.08 Holsted – Holstebro
15.08 Holstebro – Grindsted
15.08 Outrup – Munkebo
20.08 Esbjerg – Holstebro
20.08 Fjelsted – Munkebo
20.08 Grindsted – Outrup
20.08 Slangerup – Holsted
22.08 Outrup -  Grindsted
27.08 Holsted – Esbjerg
27.08 Munkebo – Slangerup
29.08 Holstebro – Fjelsted
29.08 Outrup – Slangerup

Wrzesień:
03.09 Esbjerg – Outrup
03.09 Grindsted – Munkebo
03.09 Slangerup – Holstebro
03.09 Fjelsted – Holsted
04.09 Holsted – Slangerup

10.09 DSL Superfinał

Zobacz także:

Komentarze kibiców (3)

  1. Na zawsze CKM pisze:

    Witam wszystkich ! Chciałbym powiedzieć jedno Emil S i Tomasz S są od dziś wrogami numer 2 zaraz po unibexie torun.Jeżeli ktoś uważa ze po tych słowach Tomasza S że Emil spotkał się ze swoimi prawnikamii rozważają skierowanie do sądu wniosku o ogłoszenie upadłości częstochowskiego klubu.To pierwsza myśl pokazuje kim jest ten cały team ruska liczy sie tylko mamona zadne przywiązanie do klubu takim zawodnikom mówimy NIE.Po za tym on nic dla nas dobrego nie zrobił ale to nic !! i on jeszcze z takimi słowami wyskakuje kawał drani.druga sprawa jeżeli faktycznie jestesmy mu cos winni powinni oddac ale te słowa które pisze do opnii publicznej to skandal !!

    • Norb1t pisze:

      Siusiek jeszcze się przejedzie na tym, co z resztą mu się należy. Tylko trzeba sprawę dobrze poprowadzić. Druga sprawa to, że Emil powinien dostać pieniądze te które mu się należą za jazdę i to mi się nie podoba, takie zaległośći i potem licencji się nie dostaje z pierwszego terminu. My rozdajemy karty i zobaczymy co wyjdzie.

      • CzenstochoviA pisze:

        Nie wiem czy nie jest tak, że klub i sponsor nie chcieli wypłacić Emilowi pieniędzy z powodu jego absencji w lidze, Grand Prix oraz SEC. Niestety zabrakło odpowiednich punktów na kontrakcie regulujących kwestię obcinania kasy za brak udziału w rozgrywkach, przez co Suskiewicz postanowił to wykorzystać. Klub, sponsor oraz Susi poszli w końcu na kompromis. Część kasy, która się NIE należy Emilowi, zostanie wypłacona. Ale czarny PR praktykowany przez Suskiewicza to prawdziwa zbrodnia i przydałoby się tego gościa porządnie usadzić.

        Nie wiem, na ile słuszne są moje myśli co do całej tej sytuacji. Chciałbym przeczytać jakiś szczegółowy opis sprawy od strony klubu, co pozwoliłoby na rozjaśnienie różnych wątków. :(

Dodaj komentarz