Spotkaj się z Grigorijem Łagutą!

wazne_grisza2

Masz nurtujące Cię pytanie, które chciałbyś zadać Grigorijowi Łagucie? Wciąż nie zdobyłeś jego autografu, bądź wspólnej fotografii? Już w najbliższą środę będziesz miał okazję by to zmienić! 18 grudnia o godzinie 18 kapitan Włókniarza odwiedzi nasz punkty w Galerii Jurajskiej.

Od 6 grudnia prowadzimy sprzedaż karnetów na sezon 2014. W swojej ofercie przygotowaliśmy również gadżety z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Teraz na każdym z tych produktów może widnieć własnoręczny podpis Grigorija Łaguty!

Grisza to nie jedyny zawodnik, który w najbliższym czasie odwiedzi częstochowskich fanów. W piątek, również w Galerii Jurajskiej, gościć będzie Mirosław Jabłoński. W niedalekiej przyszłości planowane jest także spotkanie z Grzegorzem Walaskiem, który obecnie przebywa na wakacjach.

- Okres transferowy dobiegł końca, a do nowego sezonu jeszcze stosunkowo daleko. Postanowiliśmy zatem urozmaicić naszym kibicom czas oczekiwania na żużlowe emocje zapraszając naszych zawodników na spotkania z nimi – powiedział pomysłodawca Jarosław Dymek.

Zobacz także:

Dodaj komentarz