Walasek odwiedził Częstochowę

wazne_walasek

Grzegorz Walasek, nowy nabytek częstochowskiego Włókniarza, w piątek odwiedził nasze miasto, by odbyć kilka spotkań. Wychowanek zielonogórskiego klubu spędził u nas dwa dni.

Walasek odbył spotkania m.in. z prezesem klubu Pawłem Mizgalskim, przedstawicielami firmy K.J.G. Company, z którą związał się umową reklamową oraz odwiedził swoich sponsorów, którzy wspierali go w czasie, gdy reprezentował barwy Włókniarza.

Wielu kibiców zaczyna się niecierpliwić w związku z brakiem oficjalnej umowy Grzegorza Walaska z Włókniarzem. Pragniemy jednak uspokoić tych sympatyków. Na początku nadchodzącego tygodnia klub załatwi wszelkie formalności z klubem z Rzeszowa w sprawie wypożyczenia Walaska. Podpis pod kontraktem z Lwami Grzegorz uroczyście złoży najprawdopodobniej podczas oficjalnej prezentacji drużyny. Jej termin poznamy wkrótce.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (4)

 1. UFO1988 pisze:

  Witam Wszystkich! Jesli chodzi o ten milion dla Emila,to sie zgadzam – splacic go i z podniesiona glowa jezdzic w elidze. po drugie jesli chodzi o sposnora to ostatnio czytalem w ,,TŻ” ze podobno prezesi staraja sie o firme PGE – ktura sponsorowala/badz sponsoruje jeszcze Rzeszow. Dlatego taka propozycja bo PGE chce sponsorowac druzyne z eligi a nie z 1. jesli by wypalilo bylo by fajnie. I miejmy nadzieje ze na czas beda placic zawodnikom,to i Griszka podpisze nowy kontrak i moze Grzesiu zostanie. Oczywiscie to tylko takie moje domysly… Pozdrawiam Prawdziwych Kibicow WŁÓKNIARZA!!!

 2. ziomall26 pisze:

  No w końcu jakieś konkrety.A co dalej z naszymi sponsorami miało być tak kolorowo a tu szarość widać.Napiszcie jakieś konkrety co dalej ze sponsorem tytularnym i zakończcie w końcu sprawę z ty Emilem bo ta sprawa psuje cały wizerunek naszego klubu.Spłacić go i mieć święty spokój a w przyszłości nie brać go pod uwagę w budowaniu drużyny nawet jeśli przyszedłby na kolanach będzie błagał żeby startować z LWEM na piersi.

 3. fanCKM pisze:

  No fajnie a co w końcu z tymi sponsorami ? Bo pan prezez już jakiś czas temu mówił że są rozmoway że już niedługo może jakiś konkretny sponsor sie pojawi a tu jednak nic sie nie wydarzyło … jakoś tego wszystkiego nie wiedze.. przystępujemy do nowego sezonu z 1 milionem do tyłu bo jeszcze trzeba emila spłacić wiec pewnie znów bedzie nie miła niespodzianka na koniec sezonu..:(

 4. griszka pisze:

  No i o to chodziło aby wiedzieć co się dzieje z naszym kochanym Grzesiem.
  Już nie mogę się doczekać prezentacji :)!!!
  Dziękujemy !!!

Dodaj komentarz