Enej muzyczną gwiazdą prezentacji Włókniarza 2014!

wazne_enej

Znane są już wyniki internetowej sondy przeprowadzonej wśród kibiców Włókniarza. Wasz wybór padł na Enej i to właśnie ten zespół zaprezentuje się w czasie oficjalnej prezentacji drużyny CKM Włókniarz Częstochowa na sezon 2014! Dziękujemy za udział w naszej zabawie. Już wkrótce więcej szczegółów dotyczących wydarzenia!

Oficjalne wyniki
 • Enej – 44,5% (802 głosy)
 • Kamil Bednarek – 28% (504 głosy)
 • Piersi – 27,5% (495 głosów)

Łącznie w głosowaniu udział wzięło 1801 osób.

Enej

enejEnej – polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza folku, ska i szeroko pojętej alternatywy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa, pełniącego funkcję menadżera zespołu. Enej, ze względu na korzenie części składu zespołu, czerpie inspiracje z kultury ukraińskiej. Nazwa zespołu pochodzi od imienia Eneasza – głównego bohatera Eneidy Iwana Kotlarewskiego – ukraińskiej trawestacji utworu Wergiliusza.

Źródło: www.wikipedia.pl

Największe przeboje


Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

 1. 11-kaziuu@wp.pl pisze:

  A jak to będzie z biletami? Trzeba gdzieś kupić?
  jak jest ze wstępem młodszych dzieci? :)

 2. netoperek pisze:

  Wielce ubolewam nad takim wyborem kibiców. Liczyłem na Piersi ze szczególnie nośnym hitem “Bałkanica”. Zamierzałem nawet pokusić się o próbę adaptacji tekstu tej piosenki dla potrzeb żużla i Włókniarza – no ale mówi się trudno – będzie trochę na ludowo a trochę nudno. Nie będzie się działo – bo Piersi nie byli piersi – a tak by się chciało!

Dodaj komentarz