CGK i Włókniarz charytatywnie dla Julki Janik!

wazne_julkajanik

Klub CKM Włókniarz S.A. przyłączył się do imprezy charytatywnej “Częstochowska Grupa Kulinarna gotuje dla Julki Janik“, która odbędzie się 24 stycznia w częstochowskim hotelu Mercure. Na tym wydarzeniu zostanie wylicytowany medal z zawodów o Puchar Fair-play oraz oryginalna kurtka meczowa menadżera drużyny Jarosława Dymka. 

Zwycięzcy licytacji medalu oraz kurtki dostaną również zaproszenia Super VIP na oficjalną prezentację drużyny CKM Włókniarz Częstochowa połączoną z koncertem zespołu Enej, która odbędzie się 9 marca 2014 w hali przy ul. Żużlowej.

Zaproszenie Super VIP (prezentacja drużyny CKM Włókniarz):
- odrębna bramka wejściowa
- komfortowe miejsce siedzące tuż przy scenie
- dostęp do strefy VIP
- dostęp do zawodników oraz zespołu Enej przed rozpoczęciem imprezy

CKM Włókniarz S.A. kontynuuje politykę pomagania najbardziej potrzebującym. Regularnie wspieramy organizację wydarzeń charytatywnych, a stałym ich punktem jest licytacja przekazywanych przez nas gadżetów, plastronów i innych cennych pamiątek klubowych. Impreza charytatywna dla Julki Janik odbędzie się 24 stycznia 2014 o godzinie 17:00 w Hotelu Mercure w Częstochowie. Wstęp tylko i wyłącznie za okazaniem zaproszeń! Osoby zainteresowane udziałem w licytacjach mogą odebrać zaproszenie osobiście w Hotelu Mercure, bądź zarezerwować je telefonicznie u Pani Aleksandry Adamus-Nowak pod nr tel. 502-198-161. Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny plakat imprezy

CzestochowskaGrupaKulinarna

(kliknij, aby powiększyć)

Zobacz także:

Dodaj komentarz