Maksym Drabik z trzyletnim kontraktem!

wazne_maksymdrabik_2

W dniu dzisiejszym w siedzibie klubu CKM Włókniarz S.A. doszło do podpisania kontraktu z kolejnym zawodnikiem. Oficjalnie umowę na starty w drużynie Włókniarza parafował syn legendy częstochowskiego speedway’a – Sławomira Drabika – Maksym! Młodszy z klanu Drabików będzie z “lwem” na kevlarze startował przez najbliższe trzy lata!

Pozytywny wpływ na negocjacje z Maksymem Drabikiem miała firma K.J.G. Company. Bez jej wsparcia trudno byłoby o osiągnięcie porozumienia. – Powiem wprost. Gdyby nie firma K.J.G. Company nie byłoby nas w Częstochowie – powiedział Sławomir Drabik, który mocno dba o to, by kariera jego pociechy przebiegała prawidłowo. Poszukuje on sponsorów i zachęca do współpracy.

- Szału nie ma. Miasto jest, jakie jest i na talerzu nie mamy położone nie wiadomo ile, że zamawiamy co chcemy. W tej branży jest ciężko, nie będę tego ukrywać, jednak myślimy do przodu i się nie dołujemy. Na tyle, na ile będzie nas stać, będziemy się organizować. Korzystając z okazji chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do współpracy z nami. Każdy chętny do pomocy w rozwoju kariery “Torresa” jest mile widziany – przekazał Drabik.

Niewątpliwie trzyletni kontrakt Maksyma Drabika z Włókniarzem to pozytywna informacja dla kibiców. 16-latek imponuje sylwetką na motocyklu i w związku z nim żywione są spore nadzieje. Wielu fanów ma nadzieję, iż nawiąże on do sukcesów swojego ojca, uwielbianego przy Olsztyńskiej.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

  1. zbychu299@interia.pl pisze:

    Bardzo dobra wiadomość.

Dodaj komentarz