Grzegorz Walasek wypożyczony!

wazne_walasek

W środę PGE Marma Rzeszów, z którą ważnym kontraktem związany jest Grzegorz Walasek, przesłała do częstochowskiego klubu komplet podpisanych dokumentów umożliwiających wypożyczenie doświadczonego zawodnika. Teraz transakcję tę muszą jeszcze potwierdzić władze ligi, jednak jest to już tylko formalność. Grzegorz Walasek oficjalnie umowę z Włókniarzem parafuje na prezentacji drużyny, która odbędzie się 9 marca.

Kibice oraz włodarze klubu długo czekali na oficjalne podpisy pod dokumentem wypożyczenia z PGE Marmy Rzeszów Grzegorza Walaska. – W środę na mojego maila dotarły wszystkie podpisane dokumenty przez stronę rzeszowską w sprawie wypożyczenia, co oznacza, że Grzegorz Walasek oficjalnie staje się naszym zawodnikiem. Teraz musimy czekać na potwierdzenie przez władze ligi. Formalności dotyczące kontraktu zawodnika zostaną dopięte podczas prezentacji – przekazał Jarosław Dymek, menadżer biało-zielonych.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

  1. robert77 pisze:

    Myślę że sprawa z Arturem Czają się wyjaśni szybko ! Bez tego juniora jesteśmy skazani na walkę o środek tabeli ! Sportowy Syf nagonkę zrobił ale ja jestem dobrej myśli i myślę że nasz zarząd fuszery nie odwali !???

  2. Norb1t pisze:

    Sławku Wszystkiego Najlepszego i 100 lat!

Dodaj komentarz