K.J.G. Company wyróżnione!

wazne_kjgcert

Sponsor strategiczny Włókniarza, firma K.J.G. Company, której wkład w funkcjonowanie klubu jest ogromny, została wyróżniona i dostrzeżona w dziedzinie przemysłu, w którym prowadzi swoją działalność. K.J.G. Company otrzymało m.in. certyfikat „Wiarygodna Stacja Paliw” oraz została nominowana do tytułu „Jakość roku 2014”.

K.J.G. Company zostało wyróżnione certyfikatem „Wiarygodna Stacja Paliw”, który zaświadcza, że firma ta w pełni realizuje wymagania dotyczące jakości paliwa określone w rozporządzeniu Ministerstwa Gospodarki oraz spełnia warunki określone w Regulaminie jako wiarygodny, transparentny i rzetelny partner biznesowy.

Ponadto K.J.G. Company na ręce prezesa Andrzeja Kretkowskiego otrzymało nominację do tytułu Jakość Roku 2014. Tegoroczna, IX edycja konkursu organizowana jest przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.
Partnerem programu jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.
Patronem konkursu jest KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000.
Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Europejska Organizacja Jakości z siedzibą w Brukseli (EOQ)
Aktywnym patronem medialnym konkursu jest Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej i Business & Lifestyle w tygodniku Polityka
Patronem Medialnym Gali Finałowej jest Dziennik Gazeta Prawna

W związku z nominacją firma K.J.G. Company zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej na łamach wydania Biznes Raportu w Dzienniku Gazecie Prawnej lub w Magazynie Business&Lifestyle w Tygodniku Polityka.

Klub CKM Włókniarz SA gratuluje firmie K.J.G. Company otrzymanych wyróżnień oraz życzy dalszych i coraz większych sukcesów w biznesie.

(Kliknij na obraz, aby powiększyć)

(Kliknij na obraz, aby powiększyć)

Zobacz także:

Komentarze kibiców (3)

  1. orion174 pisze:

    WSZYSTKIM ZŁOŚLIWCOM UTARTO NOS!!!!

  2. Norb1t pisze:

    I są jakieś plusy. A co z Arturem?

  3. CzenstochoviA pisze:

    Ktoś złośliwy będzie zapewne mówił, że to “znajomi królika” nagrodzili firmę KJG, albo że ładnie “posmarowano” tu i ówdzie. Na głupotę niestety nie ma lekarstwa.

Dodaj komentarz