Czaja i Łęgowik zostają. “Włókniarz miał pierwszeństwo”

wazne_legowikczaja

Artur Czaja i Hubert Łęgowik nadal będą startowali w częstochowskim Włókniarzu. Obaj młodzieżowcy podkreślają, że cały czas zależało im na startach w macierzystym klubie, ale chcieli również parafować umowę, z której mogliby czerpać odpowiednie korzyści dla swojego rozwoju. Obaj mówią o roli K.J.G. Company.

Hubert Łęgowik po raz pierwszy w swojej karierze podpisał kontrakt zawodowy. - Od dłuższego czasu wyglądało to tak, że prowadziliśmy rozmowy i nie różniliśmy się w nich dużo, ale ciągle czegoś brakowało. Chciałem otrzymać odpowiednie warunki do rozwoju, by w trakcie sezonu nie martwić się o finanse. W środę udało nam się dojść do porozumienia za co serdecznie chciałbym podziękować firmie K.J.G. Company – stwierdził “Łęgi”.

Artur Czaja ostatniego dnia października minionego roku podpisał kontrakt z Włókniarzem, który okazał się nieważny. Na ponowne parafowanie umowy z Lwami na starty w Ekstralidze musieliśmy jednak trochę poczekać. - Nie mogliśmy się dogadać pod względem finansowym. Nie będę też ukrywać, że czekałem na parę spłat wobec mnie. Zależało mi żeby zostać we Włókniarzu, bo najlepiej jest w domu. Zawsze pierwszeństwo w rozmowach miał Włókniarz, ale z biegiem czasu zaczęły się interesować inne kluby. Otrzymałem kilka dobrych propozycji. Przyznam, że mało brakło, a trafiłbym do innego klubu. Jednak dzięki firmie K.J.G. Company zostałem w Częstochowie. Nie chodziło o same pieniądze, bo podpisując kontrakt brałem też pod uwagę kibiców, tor, dojazd – oznajmił Czaja.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (3)

 1. orion174 pisze:

  DZIĘKI FIRMIE K.G.M.MAMY ŻUŻEL W CZE-WIE,TAK TRZYMAĆ!!!!!

 2. andrenalinas pisze:

  CKM Włókniarz Częstochowa 2014:
  1) Grzegorz Walasek
  2) Peter Kildemand
  3) Rune Holta
  4) Michael Jepsen Jensen
  5) Grigorij Łaguta
  6) Maksymilian Drabik
  7) Artur Czaja

 3. Norb1t pisze:

  Wielkie podziękowania dla K.J.G. bez nich nie ruszylibyśmy do sezonu. Czas na ocieplanie wizerunku.

Dodaj komentarz