Spotkanie z Walaskiem, Czają i Kildemandem w Galerii Jurajskiej

wazne_walasek

Nadchodzący weekend będzie stać pod znakiem żużlowych imprez w naszym mieście. Niedzielna prezentacja drużyny (początek o godzinie 17.00) to nie jedyna atrakcja czekająca na kibiców Włókniarza Częstochowa. W piątek od godziny 18.00 w naszym oficjalnym punkcie znajdującym się w Galerii Jurajskiej organizowane będzie spotkanie z Grzegorzem Walaskiem, Arturem Czają i Peterem Kildemandem.

Jeszcze w grudniu 2013 roku zainicjowaliśmy spotkania kibiców z naszymi zawodnikami. Fani mieli możliwość porozmawiania oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i wzięcia autografu m.in. od Grigorija Łaguty. – Wzorem poprzednich spotkań w najbliższy piątek od godziny 18.00 na kibiców w naszym punkcie w Galerii Jurajskiej czekać będą Artur Czaja, Grzegorz Walasek i Peter Kildemand. Będzie okazja do poznania nowych żużlowców naszej drużyny – poinformował menedżer Lwów, Jarek Dymek.

Zobacz także:

Dodaj komentarz