Oświadczenie Rady Nadzorczej CKM Włókniarz S.A.

wazne_mizgalski

W dniu 3 kwietnia 2014 r. Pan Paweł Mizgalski złożył – u progu nowego sezonu – rezygnację z funkcji prezesa zarządu CKM Włókniarz S.A. Nie podał żadnych przyczyn swojej decyzji. O swoim zamiarze złożenia rezygnacji nie uprzedzał żadnego członka Rady Nadzorczej Spółki.

W zaistniałej sytuacji Rada Nadzorcza CKM Włókniarz S.A., korzystając z ustawowych uprawnień zadecydowała jednogłośnie o delegowaniu na okres trzech miesięcy swojego dotychczasowego przewodniczącego w osobie mecenasa Dariusza Śleszyńskiego do zarządu Spółki na stanowisko prezesa zarządu. Jednocześnie zdecydowano o powierzeniu funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki mecenasowi Krzysztofowi S. Grochalskiemu, który odpowiedzialny będzie za przeprowadzenie procedury konkursu na stanowisko prezesa zarządu CKM Włókniarz.

Jednogłośna decyzja Rady Nadzorczej o ogłoszeniu otwartego konkursu na stanowisko prezesa zarządu podyktowana została potrzebą dokonania wyboru najlepszego kandydata, który weźmie na swoje barki ciężar prowadzenia CKM Włókniarz S.A.
W ocenie Rady Nadzorczej CKM Włókniarz S.A. powyższe decyzje są w pełni uzasadnione zaistniałą sytuacją. Czynią też zadość formalnym wymogom funkcjonowania spółki akcyjnej.

W najbliższym czasie zostanie zorganizowana konferencja prasowa na której przedstawione zostaną dalsze, szczegółowe informacje.

Rada Nadzorcza CKM Włókniarz S.A.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (5)

 1. magmac77 pisze:

  UFO1988 nie pisz głupot i nie rób takich beznadziejnych błędów ortograficznych, bo to wstyd. Na portalach głupoty piszą dzieci z gimnazjum więc naprawdę nie wiem kto to czyta! O jakim Ty m mówisz Marianie, no naprawdę Marian całkiem nieźle zadłużył klub i sponsorzy odeszli a Grisza jest po operacji jakbyś nie wiedział, kolejny człowiek , który robi spiny i opowiada bzdury.

 2. djseor pisze:

  Witam
  Powiem tak podpisuje się po tekstem kolegi :)
  Dzieje się źle brak kasy, brak prezesa ( pewnie z braku kasy zrezygnował )
  Sezon tuż tuż a o nas głośno pod względem ciągłych znaków zapytania.
  Jak widać po ostatnim sparingu kibiców mamy, oby znów nie wymyślili głupiej polityki z biletami dla dzieci 6-12 lat bo to już przesada i uderza w kibiców.
  Wiadomo jaki koszt jest dla rodziny z dziećmi :
  30zł + 30zł + dwa bilety dla dzieci jak ostatnio na play off-y + ewentualne koszty picie, jedzonko, gadżet dla maluchów :) ponad 100zł hmmm
  Kibiców takich jak w Częstochowie trzeba szanować a nie dobijać jeszcze.
  Zmieńcie politykę .
  Opanujcie się trochę !!!
  Mamy iść do przodu, a nie jak dotychczas dwa kroki w tył !!!

  Tyle na temat

  Pozdrawiam i do zobaczyska na stadionie :)))

 3. UFO1988 pisze:

  Witam Wszystkich!
  Przez ostatni tydzien,obserwuje co sie dzieje z naszym Kochany klubem… I prawde mowiac nie wiem czy te wszystkie rzeczy wyjda nam na dobre. Brak kasy dla zawodnikow a sezon sie jeszcze nie zaczol. Brak sponsora tytularnego,a do tego dziwne kombinacje z torem… Kochany klubie Najwazniejsze PLACIC ZAWODNIKOM! Bo po tym sezonie jak dobrze pojdzie bedziemy miec tylko Holte i MJJensena. Gdzie nasz Grisza mam nadzieje ze zostanie i Grzesiu Walasek o Kildemandzie juz nie wspomne. Powiedzcie wprost jak Marian za swojej kadencji. Chcemy zeby na kazdy mecz przyszlo minimum 10-11 tys. kibicow i wtedy mamy zamkniety budrzet. A nie takie zeczy ze sie prezesi tylko zmieniaja i kasy nie ma a my kibice dowiadujemy sie o tym z innych portali jak beznadziejna jest nasza sytuacja. Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy na nasza kozysc. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz