IMEJ: Przedpełski wygrywa, Łęgowik z awansem

hubertlegowik

W sobotę na SGP Arenie Częstochowa oficjalnie zainaugurowano sezon 2014. Na naszym obiekcie, osiemnastu zawodników do lat 19 walczyło o przepustki do dalszej rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Europy Juniorów. Triumfował reprezentant Unibaksu Toruń – Paweł Przedpełski.

Nas może cieszyć postawa Huberta Łęgowika. Dziesięć punktów naszego młodzieżowca sprawiło, że “Łęgi” tak samo jak i przed rokiem powalczy o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Oprócz wspomnianego Przedpełskiego i Łęgowika, awans uzyskali także: Krystian Pieszczek, Adrian Cyfer, Kacper Woryna oraz Daniel Kaczmarek.

Wyniki:
1. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) – 14 (3,2,3,3,3)
2. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 14 (3,3,2,3,3)
3. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 13 (2,3,2,3,3)
4. Hubert Łęgowik (Włókniarz Częstochowa) – 10 (3,3,1,2,1)
5. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 9 (1,2,3,3,w)
———————–
6. Daniel Kaczmarek (Unia Leszno) – 8+3 (3,2,0,1,2) – rezerwowy
———————–
7. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – 8+2 (2,1,2,2,1)
8. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) – 7 (0,2,3,2,0)
9. Bartosz Bietracki (Polonia Bydgoszcz) – 6 (1,3,0,0,2)
10. Oskar Ajtner-Gollob (Unibax Toruń) – 6 (2,1,d,1,2)
11. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław) – 5 (d,0,3,0,2)
12. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) – 5 (1,1,1,2,t)
13. Patryk Karczmarz (Stal Gorzów) – 5 (1,1,2,1,w)
14. Adrian Gała (Start Gniezno) – 3 (3)
15. Maksym Drabik (Włókniarz Częstochowa) – 2 (2,0,0,0,0)
16. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 2 (0,0,1,1,0)
17. Filip Marach (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) – 2 (0,0,1,d,1)
18. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) – NS

Bieg po biegu:
1. (67,44) Łęgowik, Nowak, Polis, Marach
2. (67,51) Przedpełski, Drabik, Woryna, Zgardziński
3. (68,63) D. Kaczmarek, Ajtner-Gollob, Bietracki, Trzensiok (d3)
4. (66,86) Pieszczek, Cyfer, Karczmarz, Ł. Kaczmarek
5. (66,76) Łęgowik, D. Kaczmarek, Karczmarz, Zgardziński
6. (66,52) Pieszczek, Woryna, Nowak, Trzensiok
7. (67,55) Bietracki, Ł. Kaczmarek, Polis, Drabik
8. (66,85) Cyfer, Przedpełski, Ajtner-Gollob, Marach
9. (67,48) Woryna, Cyfer, Łęgowik, Bietracki
10. (67,82) Ł. Kaczmarek, Nowak, Zgardziński, Ajtner-Gollob (d4)
11. (66,83) Przepełski, Pieszczek, Polis, D. Kaczmarek
12. (67,80) Trzensiok, Karczmarz, Marach, Drabik
13. (67,60) Pieszczek, Łęgowik, Ajtner-Gollob, Drabik
14. (67,02) Przedpełski, Nowak, Karczmarz, Bietracki
15. (67,86) Cyfer, Polis, Zgardziński, Trzensiok
16. (67,89) Woryna, Ł. Kaczmarek, D. Kaczmarek, Marach (d4)
17. (67,52) Przedpełski, Trzensiok, Łęgowik, Ł. Kaczmarek
18. (68,08) Cyfer, D. Kaczmarek, Nowak, Drabik
19. (68,51) Gała, Ajtner-Gollob, Karczmarz (w/u), Woryna (w/u), Polis (t)
20. (67,79) Pieszczek, Bietracki, Marach, Zgardziński

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. (67,51) D. Kaczmarek, Nowak

Sędzia: Artur Kuśmierz
Widzów: ok. 400.
NCD w szóstym biegu uzyskał Krystian Pieszczek – 66,52 sek.

Wyniki za: SportoweFakty.pl

Zobacz także:

Dodaj komentarz