Jedź z nami do Leszna!

wazne_kibice_nowe4

Od inauguracyjnego spotkania Enea Ekstraligi w bieżącym sezonie dzieli nas już tylko kilka dni. Nasza drużyna rozpocznie ligowe zmagania w Lesznie, gdzie zmierzy się 13 kwietnia z silnym zespołem miejscowej Unii. Jak Lwy poradzą sobie w starciu ze wzmocnionymi w zimowej przerwie Bykami? To trzeba zobaczyć!

Klub CKM Włókniarz SA informuje, iż organizuje wyjazd autokarowy na mecz do Leszna. Koszt wyjazdu to 45 złotych plus cena biletu (będzie znana wkrótce). Zapisy przyjmujemy do piątku (11.04), do godziny 9:00.

Ponadto pragniemy dodać, że każdy kibic wybierający się na mecz do Leszna i mający zamiar zasiąść w sektorze dla gości, ma obowiązek przesłać do naszego klubu podstawowe dane osobowe. Bez tego dopingowanie biało-zielonych wraz z resztą częstochowskich kibiców nie będzie możliwe. W związku z tym, prosimy każdego Kibica wybierającego się indywidualnie zorganizowanym wyjazdem do Leszna o przesłanie nam następujących danych:
- Imię i nazwisko każdego uczestnika wyjazdu
- Numery pesel
- Numer rejestracyjny pojazdu
- Numer telefonu kontaktowego
- Osobę upoważnioną do kontaktu

Zapisów należy dokonywać osobiście w siedzibie klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127, natomiast dane oraz pytania o pozostałe szczegóły prosimy nadsyłać na adres e-mail: marketing@ckmwlokniarzsa.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny: 510-223-238.

Zobacz także:

Dodaj komentarz