Czwarty Finał SEC w Częstochowie!

wazne_sec

W czwartek w Częstochowie odbyła się konferencja prasowa, podczas której oficjalnie ogłoszono, iż 4. Finał Speedway European Championships odbędzie się 19 września w Częstochowie!

- Cieszymy się, że jesteśmy w Częstochowie. Rozmowy na temat organizacji tej imprezy prowadziliśmy kilka miesięcy. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że finał Speedway European Championships odbędzie się 19 września właśnie w Częstochowie. To tutaj jest fantastyczny tor i stadion. Ponadto kapitalną oprawę widowiska zapewniają świetni częstochowscy kibice. Nie ukrywam, że miało to spore znaczenie przy wyborze miasta, które zorganizuje ostatnią rundę SEC. Wierzę, że w Częstochowie odbędą się ciekawe zawody, które wyłonią najlepszego żużlowca Europy – powiedział Karol Lejman z firmy One Sport.

- Chciałbym podziękować prezesowi firmy One Sport za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni. Częstochowa rywalizowała z wieloma innymi ośrodkami, które również starały się o organizację tego turnieju. Dzięki naszym kibicom udało nam się tę rywalizację wygrać. Dzięki naszym kibicom ten turniej może osiągnąć sukces na terenie kraju i Europy. Bardzo gorąco dziękujemy również panu prezydentowi za aktywny udział miasta. Impreza ta wpłynie też na promocję naszego miasta – stwierdził z kolei pełniący obowiązki prezesa zarządu CKM Włókniarz SA Dariusz Śleszyński.

- Faktycznie, tak jak wspominali moi przedmówcy, mamy wspaniałych kibiców i stadion. Wszyscy w Częstochowie znają się na żużlu. Gdzie jak nie u nas miałaby się odbyć taka fantastyczna impreza - oznajmił natomiast Jarosław Marszałek, wiceprezydent miasta Częstochowy.

Zobacz także:

Dodaj komentarz