Czas zapisów na wyjazd do Leszna przedłużony

wazne_kibice_oprawa

Już tylko praktycznie godziny dzielą nas od inauguracyjnego spotkania Enea Ekstraligi, w którym to KantorOnline Włókniarz Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno. W ostatnich dniach informowaliśmy o możliwości zapisu na wyjazd. Przyjmowanie zapisów zostało przedłużone do piątku do godziny 14:00!

Koszt wyjazdu to 45 złotych plus cena biletu.

Ponadto pragniemy dodać, że każdy kibic wybierający się na mecz do Leszna i mający zamiar zasiąść w sektorze dla gości, ma obowiązek przesłać do naszego klubu podstawowe dane osobowe. Bez tego dopingowanie biało-zielonych wraz z resztą częstochowskich kibiców nie będzie możliwe. W związku z tym, prosimy każdego Kibica wybierającego się indywidualnie zorganizowanym wyjazdem do Leszna o przesłanie nam następujących danych:
- Imię i nazwisko każdego uczestnika wyjazdu
- Numery pesel
- Numer rejestracyjny pojazdu
- Numer telefonu kontaktowego
- Osobę upoważnioną do kontaktu

Zapisów należy dokonywać osobiście w siedzibie klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127, natomiast dane oraz pytania o pozostałe szczegóły prosimy nadsyłać na adres e-mail: marketing@ckmwlokniarzsa.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny: 510-223-238.

Klub informuje również, że prawdopodobnie jeszcze dziś będzie kontaktował się z kibicami, którzy zgłosili chęć wyjazdu do Leszna, by przekazać wszystkie istotne szczegóły.

Zobacz także:

Dodaj komentarz