W sobotę trening. Będą Holta i Jepsen Jensen

wazne_holta_jepsenjensen

W poniedziałek czekają nas wielkie emocje w postaci inauguracji sezonu ligowego w Częstochowie. Nasz KantorOnline Włókniarz podejmować będzie drużynę SPAR Falubazu Zielona Góra. Kibiców interesuje, w jakim składzie przyjdzie nam rywalizować z Drużynowym Mistrzem Polski.

Wiadomo bowiem, że poobijani są Michael Jepsen Jensen i Rune Holta, który dwukrotnie upadł w czasie spotkania w Lesznie. Mamy jednak dla naszych fanów optymistyczne wieści. Obaj wspomniani zawodnicy zjawią się na sobotnim treningu na SGP Arenie Częstochowa. - Obaj są poobijani, ale zależy im na tym, aby wystartować w poniedziałkowym meczu. W sobotę zjawią się na treningu. Pozwolę sobie również przytoczyć część mojej rozmowy z Michaelem. Powiedział mi, iż liczy, że przy komplecie publiczności uda nam się pokonać Falubaz – powiedział Jarosław Dymek, menedżer Włókniarza.

Przypominamy, że w poniedziałek w meczu II kolejki ENEA Ekstraligi nie wystąpi Grigorij Łaguta. Jeszcze nie wiadomo, czy w miejsce Rosjanina sztab szkoleniowy zastosuje zastępstwo zawodnika, czy postawi na Mirosława Jabłońskiego, Rafała Szombierskiego lub któregoś z juniorów. Z niecierpliwością oczekujemy zatem soboty i treningu.

W czwartek natomiast poznamy awizowany skład Włókniarza na ten mecz, w którym zgodnie z regulaminem będzie można dokonać dwóch zmian.

Zobacz także:

Dodaj komentarz