Rafał Szombierski w meczu ze SPAR Falubazem!

wazne_szombierski

KantorOnline Włókniarz Częstochowa u progu ma ogromne problemy kadrowe. Po piątkowym treningu sztab szkoleniowy – Piotr Żyto – Jarosław Dymek podjął decyzję, iż w awizowanym składzie “Lwów” dojdzie co najmniej do jednej zmiany. Wystąpi Rafał Szombierski!

W piątkowe popołudnie “Szumina” radził sobie bardzo dobrze na częstochowskim owalu. Udowodnił, że warto na niego postawić i chce się pokazać przed własną publicznością. Przypomnijmy, że rok temu przeciwko zielonogórzanom wywalczył aż 13 punktów.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (4)

 1. yarow79 pisze:

  To prawda że klub ma zaległości do MJJ i Holty ale nie sądzę że to jest przyczyną ich braku w składzie. A Walasek pod stołem wziął swoją kaskę więc o niego się nie martw bedzie jeżdził. A co do pisania prawdy przez naszych działaczy masz 100% racji. Nigdy nam nie napiszą tego co jest im nie na rękę.Szkoda zawodników i kibiców bo pasowałoby tak dla opamiętania dla naszych rządzących klubem ze 2 mecze odpuścić by stadion świecił pustkami i może zaczeliby myśleć o klubie (o kibicach i zawodnikach) a nie o własnych portfelach. Na konferencji prasowej wyraznie sie wypowiedzieli że Włokniarz to firma ktora musi zarabiać czyli najpierw kaske musi miec rada nadzorcza i prezesi a pozniej dobro zawodnika i kibiców. Milionowe kontrakty z zawodnikami z górnej półki podpisywane sa nie po to zeby się z nich wywiązac (bo nie oszukujmy sie jest to mało realne)tylko po to zeby mamić kibiców. Zastanawiam sie czy nie lepiej puścic teoretycznie slabszych zawodnikow i niech walcza a nie gwiazdy ktore nawet nie umieją jezdzic dla dobra klubu a tylko dla wlasniej kasy. Chyba tylko Griszka jest ewenementem i oby takich zawodnikow bylo jak najwiecej…

 2. Edka pisze:

  Jeśli będzie to możliwe proszę o podanie godziny dzisiejszego treningu Rune Holty.

 3. quazi pisze:

  Bardzo przykre jest to że wciąż oszukuje się kibiców ! Zamiast napisać prawdę że kasa świeci pustkami i nie stać Włókniarza na spłacenia M.J.J oraz Holte a wypisuje się bzdury o niby to kontuzjach i nie wiadomo kto wystąpi w lany poniedziałek ? to tylko drwiny z prawdziwych kibiców .
  Należy się prawda !!! jaka by ona nie była i tak Włókniarz jest naszym klubem (kibiców), lecz lepiej jest dla was kłamać,oszukiwać by tylko zapełnić stadion ,a tam na pół godziny przed meczem ogłosić że również Walasek nie pojedzie bo się zatruł świątecznym jajem ?
  Żal że tak nieodpowiedzialne osoby kierują klubem,myślą że kłamstwem zapełnią trybuny ? czy nie należy nam się prawda ? czy prawdziwy kibic nie zrozumie trudnej sytuacji finansowej klubu i bez względu na skład wesprze swój ukochany klub swą obecnością na trybunach ! czy to jest tak ciężko zrozumieć ,że nawet gorzka prawda jest lepsza niż stek bzdur wypisywanych i wypowiadanych prze włodarzy klubu !

  • Biuro Prasowe pisze:

   Proszę Pana. Informujemy na bieżąco jak ma się sprawa z Michaelem Jepsenem Jensenem i Rune Holtą. Michael trenował w sobotę w Częstochowie. Widziało to wielu fanów, którzy udali się poobserwować trening. Wielu fanów widziało również, jak Michael czuł się po przejechaniu kilku próbnych kółek. Z kolei Rune Holta do Częstochowy ma przybyć dzisiaj i sprawdzić się podczas indywidualnego treningu.

   Nie wiemy, czego Pan oczekuje. Żąda Pan prawdy i ją Pan otrzymuje. Tak trudno jest zrozumieć, że zawodnicy są jakby nie patrzeć po prostu kontuzjowani? Że sam Michael nie był w stanie udzielić odpowiedzi, czy da radę wystartować w poniedziałkowym meczu? Atmosfera wokół klubu zrobiła się gęsta głównie ze względu na takie wpisy i takie podejście. Przykro nam to przyznać, ale wielu kibiców wszędzie jątrzy i węszy spisek. Mamy jednak nadzieję, że prawda sama się obroni i wkrótce skończą się tego typu insynuacje ze strony fanów. Wesołych Świąt życzymy!

Dodaj komentarz