Pracownicy

Zarząd Klubu

Paweł Mizgalski - Prezes Zarządu CKM Włókniarz S.A.
E-mail: p.mizgalski@ckmwlokniarzsa.pl

Pracownicy

Beata Juraszczyk - Koordynator ds. organizacji i reklamy
E-mail: b.juraszczyk@ckmwlokniarzsa.pl
Telefon: +48 510 223 238

inż. Elżbieta Kijeńska – Dyrektor ds. reklamy i promocji
E-mail: ckmekijenska@wp.pl
Telefon: +48 602 180 924

Paulina Dziewior – Referent ds. obsługi giełdy
E-mail: p.dziewior@ckmwlokniarzsa.pl

Kierownictwo drużyny

Jarosław Dymek - Menedżer zespołu

Biuro Prasowe

Kontakt z Biurem Prasowym:
E-mail: biuroprasowe@ckmwlokniarzsa.pl

Mateusz Makuch
E-mail: m.makuch@ckmwlokniarzsa.pl

Paweł Zeller
E-mail: p.zeller@ckmwlokniarzsa.pl
Telefon: +48 726 666 616

Grafik/Webmaster

Rafał Domagała
E-mail: r.domagala@ckmwlokniarzsa.pl

Współpraca

Wojciech Ciepiela
E-mail: w.ciepiela@ckmwlokniarzsa.pl

Wolontariusze

Zostań wolontariuszem CKM Włókniarz S.A.!