Sukcesy

Drużynowe Mistrzostwa Polski

Złoto (4):

  • 1959 – Stanisław Rurarz, Stefan Kwoczała, Bernard Kacperak, Zdzisław Jałowiecki, Bronisław Idzikowski, Julian Kuciak, Tadeusz Chwilczyński, Waldemar Miechowski
  • 1974 – Marek Cieślak, Andrzej Jurczyński, Józef Jarmuła, Zenon Urbaniec, Zygmunt Gołębiowski, Jerzy Bożyk, Czesław Goszczyński, Henryk Barylski, Jerzy Kowalczyk, Jacek Gierzyński, Lech Zapart, Marek Nabiałek, Włodzimierz Tomaszewski
  • 1996 – Sławomir Drabik, Joe Screen, Janusz Stachyra, Sebastian Ułamek, Robert Przygódzki, Robert Jucha, Rafał Osumek, Eugeniusz Skupień, Artur Pietrzyk, Shane Parker, Jan Staechmann, Rafał Chiński
  • 2003 – Rune Holta, Ryan Sullivan, Sebastian Ułamek, Andreas Jonsson, Grzegorz Walasek, Zbigniew Czerwiński, Artur Pietrzyk, David Ruud, Adam Pietraszko

Srebro (3):

  • 1975 – Józef Jarmuła, Marek Cieślak, Czesław Goszczyński, Andrzej Jurczyński, Jerzy Kowalczyk, Zenon Urbaniec, Lech Zapart, Jacek Gierzyński, Włodzimierz Tomaszewski, Marek Nabiałek, Mirosław Błaszak, Daniel Chmielewski, Henryk Barylski
  • 1976 – Marek Cieślak, Andrzej Jurczyński, Józef Jarmuła, Czesław Goszczyński, Zenon Urbaniec, Jerzy Kowalczyk, Włodzimierz Tomaszewski, Marek Nabiałek, Daniel Chmielewski, Mirosław Błaszak, Lech Zapart
  • 2006 – Greg Hancock, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Lee Richardson, Sławomir Drabik, Christian Hefenbrock, Mateusz Szczepaniak, Peter Ljung, Marcin Piekarski, Damian Romańczuk, Sebastian Pydzik

Brąz (5):

  • 1977 – Andrzej Jurczyński, Czesław Goszczyński, Józef Jarmuła, Jerzy Kowalczyk, Daniel Chmielewski, Marek Cieślak, Zenon Urbaniec, Włodzimierz Tomaszewski, Józef Kafel, Marek Nabiałek, Leszek Cyganek, Kazimierz Bieniek, Zygmunt Nocuń, Tomasz Jurczyński
  • 1978 – Marek Cieślak, Józef Jarmuła, Andrzej Jurczyński, Daniel Chmielewski, Włodzimierz Tomaszewski, Mirosław Błaszak, Czesław Goszczyński, Józef Kafel, Jerzy Kowalczyk, Zygmunt Nocuń, Kazimierz Bieniek, Leszek Cyganek, Marek Nabiałek, Tomasz Jurczyński
  • 2004 – Ryan Sullivan, Rune Holta, Grzegorz Walasek, Sebastian Ułamek, Michał Szczepaniak, Zbigniew Czerwiński, Rafał Osumek, Mateusz Szczepaniak, Łukasz Stanisławski, Michał Ciura
  • 2005 – Rune Holta, Grzegorz Walasek, Ryan Sullivan, Sebastian Ułamek, Sławomir Drabik, Mateusz Szczepaniak, Michał Ciura, Rafał Osumek, Przemysław Dądela, Marcin Piekarski, Sebastian Pydzik, Damian Romańczuk
  • 2009 – Greg Hancock, Lee Richardson, Nicki Pedersen, Tomasz Gapiński, Tai Woffinden, Sławomir Drabik, Michał Szczepaniak, Borys Miturski, Lewis Bridger, Kamil Cieślar, Marcin Piekarski
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski

Złoto (2):

  • 1996 – Sebastian Ułamek, Rafał Osumek, Rafał Chiński, Artur Pietrzyk, Mariusz Szulc
  • 2000 – Zbigniew Czerwiński, Tomasz Jędrzejak, Dariusz Fijałkowski, Adam Pietraszko, Artur Tomczyk

Srebro (1):

  • 2003 – Zbigniew Czerwiński, Adam Pietraszko, Artur Tomczyk, Jordan Jurczyński, Robert Marjankowski

Brąz (1):

  • 2008 – Mateusz Szczepaniak, Mateusz Kowalczyk, Marcin Piekarski, Kamil Cieślar, Adrian Osmólski
Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Złoto (1):

  • 2006 – Sebastian Ułamek, Sławomir Drabik, Mateusz Szczepaniak

Srebro (1):

  • 1977 – Andrzej Jurczyński, Czesław Goszczyński

Brąz (4):

  • 1976 – Marek Cieślak, Andrzej Jurczyński
  • 2000 – Sławomir Drabik, Mariusz Staszewski, Tomasz Jędrzejak
  • 2001 – Grzegorz Walasek, Artur Pietrzyk, Tomasz Jędrzejak
  • 2002 – Grzegorz Walasek, Artur Pietrzyk, Karol Malecha
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Złoto (1):

  • 2013 – Artur Czaja, Hubert Łęgowik, Rafał Malczewski

Srebro (2):

  • 1995 – Sebastian Ułamek, Rafał Osumek, Piotr Ułamek
  • 2003 – Adam Pietraszko, Zbigniew Czerwiński, Jordan Jurczyński

Brąz (1):

  • 1996 – Sebastian Ułamek, Rafał Osumek, Artur Pietrzyk
Reprezentanci Włókniarza z medalami IMP

Złoto (5):

  • 1959 – Stefan Kwoczała
  • 1991, 1996 – Sławomir Drabik
  • 2003 – Rune Holta
  • 2004 – Grzegorz Walasek

Srebro (2):

  • 1975 – Marek Cieślak
  • 1997 – Sławomir Drabik

Brąz (3):

  • 1960 – Bernard Kacperak
  • 2004 – Rune Holta
  • 2006 – Sebastian Ułamek
Reprezentanci Włókniarza z medalami MIMP

Brąz (3):

  • 1973 – Andrzej Jurczyński
  • 1986 – Sławomir Drabik
  • 2003 – Zbigniew Czerwiński
Reprezentanci Włókniarza na podium Złotego Kasku

I miejsce (2):

  • 1976 – Marek Cieślak
  • 1991 – Sławomir Drabik

II miejsce (2):

  • 2006 – Sebastian Ułamek
  • 2012 – Grzegorz Zengota

III miejsce (3):

  • 1972 – Marek Cieślak
  • 1997 – Sebastian Ułamek
  • 2004 – Grzegorz Walasek
Reprezentanci Włókniarza na podium Srebrnego Kasku

II miejsce (3):

  • 1966 – Wiktor Jastrzębski
  • 1969 – Marek Cieślak
  • 1995 – Sebastian Ułamek
Reprezentanci Włókniarza na podium Brązowego Kasku

I miejsce (2):

  • 1979 – Józef Kafel
  • 2006 – Mateusz Szczepaniak

III miejsce (2):

  • 1984 – Dariusz Rachwalik
  • 2001 – Zbigniew Czerwiński
Liga Juniorów

III miejsce (2):

  • 2013 – Artur Czaja, Hubert Łęgowik, Rafał Malczewski, Oskar Polis
  • 2011 – Artur Czaja, Marcin Bubel, Rafał Malczewski, Marcel Kajzer
Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów

III miejsce (1):

  • 2013 – Artur Czaja
Drużynowy Puchar Polski

I miejsce (1):

  • 1994 – Janusz Stachyra, Sebastian Ułamek, Dariusz Rachwalik, Eugeniusz Skupień, Sławomir Drabik
Klubowy Puchar Europy

I miejsce (1):

  • 2004 – Rune Holta, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Grzegorz Walasek, Michał Szczepaniak