Szkoła kibicuje!

CKM Włókniarz S.A. uruchomił w ramach projektu “Szkoła kibicuje” program “Szkoła przyjazna Włókniarzowi”, w którym mogą brać udział szkoły z województwa śląskiego. Szkoły zainteresowane proszone są o kontakt pod adresem b.juraszczyk@ckmwlokniarzsa.pl w temacie wpisując “Szkoła kibicuje!” lub pod numerem telefonu +48 510 223 238 (Beata Juraszczyk).

“Szkoła kibicuje” opiera się na uczestnictwie szkoły w projektach:

  • Szkoła przyjazna Włókniarzowi
  • Żużlowy W-F
  • Darmowe bilety na wybrany mecz
Szkoła przyjazna Włókniarzowi

Rywalizacja w ramach rankingu “Szkoła przyjazna Włókniarzowi” podzielona została na 3 następujące etapy:
1. Prace artystyczne. Tematyka: CKM Włókniarz Częstochowa. Wykonanie dowolne.
2. Liczba kibiców w szkole
3. Ekspozycja klubu CKM Włókniarz Częstochowa w szkole.

Żużlowy W-F

Wszystkie szkoły, które przystąpią do programu “Szkoła kibicuje” mogą zaprosić zawodników oraz sztab szkoleniowy CKM Włókniarz S.A. do swojej placówki. Dzięki temu uczniowie będą mieli okazję zobaczyć, jak zawodnicy przygotowują się do sezonu żużlowego podczas zimowej przerwy oraz spróbować swoich własnych sił w ćwiczeniach wykonywanych i zaprezentowanych przez zawodników.

W czasie trwających 45 minut zajęć zaproszeni zawodnicy pokazują młodzieży, jak powinny wyglądać profesjonalne ćwiczenia przygotowujące do sezonu. Podczas żużlowego WF-u każdy uczeń będzie miał możliwość zrobienia sobie wspólnych zdjęć, zadawać pytania i uzyskiwać autografy od zawodników CKM Włókniarz S.A.

50 darmowych biletów na wybrany mecz CKM Włókniarz S.A.

W ramach programu “Szkoła kibicuje” każda szkoła uzyskuje możliwość otrzymania 50-ciu darmowych wejściówek na wybrany przez siebie mecz. Do koordynacji projektu oddelegowani są wolontariusze Włókniarza, którzy nadzorują szkoły od momentu ich pojawienia się na stadionie, aż do czasu opuszczenia przez nie obiektu.

Darmowe bilety w ilości 50 sztuk otrzymują uczniowie, którzy na stadion wybiorą się wraz z opiekunami – rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły. Opiekun zobowiązany jest do nabycia wejściówki we własnym zakresie. Decyzja, co do wyboru meczu należy do szkół, jednakże na każdym spotkaniu obowiązuje ograniczenie liczby miejsc. W związku z tym decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszyscy przedstawiciele szkół zasiadają na tej samej, wskazanej przez klub CKM Włókniarz S.A trybunie.