2012

Runda zasadnicza

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Polonia Bydgoszcz 52-38 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno 49-41 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Azoty Tauron Tarnów 61-29 Betard Sparta Wrocław
Lotos Wybrzeże Gdańsk 51-39 PGE Marma Rzeszów
Stal Gorzów 57-33 Unibax Toruń

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
Unibax Toruń 63-27 Lotos Wybrzeże Gdańsk
Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów (przełożony na: 3 maja 2012)
PGE Marma Rzeszów – Unia Leszno (przełożony na: 29 kwietnia 2012)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Polonia Bydgoszcz (przełożony na: 29 kwietnia 2012, 18:00)
Stelmet Falubaz Zielona Góra 45-45 Azoty Tauron Tarnów

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
Unibax Toruń 39-51 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno 52-38 Betard Sparta Wrocław
Azoty Tauron Tarnów 50-40 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Lotos Wybrzeże Gdańsk 39-51 Polonia Bydgoszcz
Stal Gorzów 53-37 PGE Marma Rzeszów

Mecze zaległe: 29 kwietnia 2012 (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 50:40 Polonia Bydgoszcz
PGE Marma Rzeszów 45:45 Unia Leszno

Mecze zaległe: 3 maja 2012 (czwartek)
Betard Sparta Wrocław 43:47 Stal Gorzów

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Polonia Bydgoszcz 43:46 Azoty Tauron Tarnów
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 32:58 Stal Gorzów
PGE Marma Rzeszów 46:42 Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław 52:38 Lotos Wybrzeże Gdańsk
Stelmet Falubaz Zielona Góra 51-39 Unia Leszno

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Betard Sparta Wrocław 50:39 PGE Marma Rzeszów
Stal Gorzów 44:21 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unibax Toruń 51:39 Polonia Bydgoszcz
Azoty Tauron Tarnów 56:34 Unia Leszno
Lotos Wybrzeże Gdańsk 54:36 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
Azoty Tauron Tarnów 46:44 Stal Gorzów
Polonia Bydgoszcz 52:38 Betard Sparta Wrocław
Stelmet Falubaz Zielona Góra – PGE Marma Rzeszów
Unia Leszno 50:40 Lotos Wybrzeże Gdańsk
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 32:58 Unibax Toruń

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Unibax Toruń 43:47 Azoty Tauron Tarnów
Stal Gorzów 44:46 Unia Leszno
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 52:26 Betard Sparta Wrocław
PGE Marma Rzeszów 55:35 Polonia Bydgoszcz
Lotos Wybrzeże Gdańsk 43:46 Stelmet Falubaz Zielona Góra

8 runda: 10 czerwca 2012 (niedziela)
Unia Leszno 45:45 Unibax Toruń
Polonia Bydgoszcz 47:43 Stal Gorzów
Stelmet Falubaz Zielona Góra 58:32 Betard Sparta Wrocław
Azoty Tauron Tarnów 63:27 Lotos Wybrzeże Gdańsk
PGE Marma Rzeszów 50:39 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa

9 runda: 17 czerwca 2012 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów 42:48 Azoty Tauron Tarnów
Unibax Toruń 54:35 Betard Sparta Wrocław
Unia Leszno 51:39 Polonia Bydgoszcz
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 45:45 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów 59:31 Lotos Wybrzeże Gdańsk

10 runda: 24 czerwca 2012 (niedziela)
Azoty Tauron Tarnów 55:34 PGE Marma Rzeszów
Lotos Wybrzeże Gdańsk 41:49 Stal Gorzów
Stelmet Falubaz Zielona Góra 57:33 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Polonia Bydgoszcz 50:40 Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław 44:46 Unibax Toruń

11 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 43:47 PGE Marma Rzeszów
Betard Sparta Wrocław 47:42 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Lotos Wybrzeże Gdańsk 49:41 Azoty Tauron Tarnów
Unibax Toruń 57:33 Unia Leszno
Stal Gorzów 52:37 Polonia Bydgoszcz

12 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
Unia Leszno 51:39 Stal Gorzów
Polonia Bydgoszcz 53:37 PGE Marma Rzeszów (3 sierpnia 2012)
Stelmet Falubaz Zielona Góra 54:36 Lotos Wybrzeże Gdańsk
Betard Sparta Wrocław 48:42 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Azoty Tauron Tarnów 50:40 Unibax Toruń

13 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
Betard Sparta Wrocław 46:44 Polonia Bydgoszcz
Stal Gorzów 49:41 Azoty Tauron Tarnów
Lotos Wybrzeże Gdańsk 39:51 Unia Leszno
PGE Marma Rzeszów 48:42 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unibax Toruń 60:30 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa

14 runda: 29 lipca 2012 (niedziela)
Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45 Stal Gorzów (7 sierpnia 2012)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 61:29 Lotos Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno 48:42 Azoty Tauron Tarnów (7 sierpnia 2012)
PGE Marma Rzeszów 53:37 Betard Sparta Wrocław
Polonia Bydgoszcz 49:41 Unibax Toruń (7 sierpnia 2012)

15 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
Lotos Wybrzeże Gdańsk 47:42 Betard Sparta Wrocław
Unia Leszno 39:51 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów 61:28 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa (18 sierpnia 2012)
Unibax Toruń 58:32 PGE Marma Rzeszów
Azoty Tauron Tarnów 57:33 Polonia Bydgoszcz

16 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 40:50 Azoty Tauron Tarnów (13 sierpnia 2012)
PGE Marma Rzeszów 40:50 Stal Gorzów
Polonia Bydgoszcz 59:30 Lotos Wybrzeże Gdańsk
Betard Sparta Wrocław 45:45 Unia Leszno
Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43 Unibax Toruń

17 runda: 19 sierpnia 2012 (niedziela)
Lotos Wybrzeże Gdańsk 43:46 Unibax Toruń
Azoty Tauron Tarnów 61:28 Stelmet Falubaz Zielona Góra
Polonia Bydgoszcz 45:455 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno 53:37 PGE Marma Rzeszów
Stal Gorzów 57:33 Betard Sparta Wrocław

18 runda: 26 sierpnia 2012 (niedziela)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 50:39 Unia Leszno
Unibax Toruń 50:40 Stal Gorzów
PGE Marma Rzeszów 45:45 Lotos Wybrzeże Gdańsk
Betard Sparta Wrocław 43:47 Azoty Tauron Tarnów
Stelmet Falubaz Zielona Góra 54:36 Polonia Bydgoszcz