Terminarz

Runda zasadnicza

1 runda: 1 kwietnia 2013 (poniedziałek)
PGE Marma Rzeszów – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno
Unibax Toruń – Unia Tarnów
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Lechma Start Gniezno – Betard Sparta Wrocław

2 runda: 6 kwietnia 2013 (sobota)*, 7 kwietnia 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – Lechma Start Gniezno
Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów
FOGO Unia Leszno – Unibax Toruń

Data rezerwowa: 11 kwietnia 2013 (czwartek)

3 runda: 13 kwietnia 2013 (sobota)*, 14 kwietnia 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – FOGO Unia Leszno
Stal Gorzów – PGE Marma Rzeszów
Unibax Toruń – Betard Sparta Wrocław
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
Lechma Start Gniezno – Stelmet Falubaz Zielona Góra

4 runda: 21 kwietnia 2013 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Stelmet Falubaz Zielona Góra – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
Unibax Toruń – Stal Gorzów
Betard Sparta Wrocław – Unia Tarnów
FOGO Unia Leszno – Lechma Start Gniezno

Data rezerwowa: 25 kwietnia 2013 (czwartek)

5 runda: 27 kwietnia 2013 (sobota)*, 28 kwietnia 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – Stal Gorzów
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Unibax Toruń
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – Betard Sparta Wrocław
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – FOGO Unia Leszno
Lechma Start Gniezno – PGE Marma Rzeszów

6 runda: 5 maja 2013 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów – Unia Tarnów
Stal Gorzów – Lechma Start Gniezno
Unibax Toruń – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Stelmet Falubaz Zielona Góra
FOGO Unia Leszno – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz

Data rezerwowa: 9 maja 2013 (czwartek)

7 runda: 11 maja 2013 (sobota)*, 12 maja 2013 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów – Betard Sparta Wrocław
Stelmet Falubaz Zielona Góra – FOGO Unia Leszno
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – Unibax Toruń
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów
Lechma Start Gniezno – Unia Tarnów

8 runda: 19 maja 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
Stal Gorzów – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unibax Toruń – PGE Marma Rzeszów
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Lechma Start Gniezno
FOGO Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

Data rezerwowa: 23 maja 2013(czwartek)

9 runda: 25 maja 2013 (sobota)*, 26 maja 2013 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów – FOGO Unia Leszno
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Unia Tarnów
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – Stal Gorzów
Betard Sparta Wrocław – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Lechma Start Gniezno – Unibax Toruń

2 runda: 30 maja 2013 (czwartek)
Stelmet Falubaz Zielona Góra – PGE Marma Rzeszów

10 runda: 2 czerwca 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
Unibax Toruń – Lechma Start Gniezno
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
FOGO Unia Leszno – PGE Marma Rzeszów

Data rezerwowa: 6 czerwca 2013 (czwartek)

Data rezerwowa: 9 czerwca 2013 (niedziela)

11 runda: 16 czerwca 2013 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów – Unibax Toruń
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
Betard Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno
Lechma Start Gniezno – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa

Data rezerwowa: 23 czerwca 2013 (niedziela)

12 runda: 29 czerwca 2013 (sobota)*, 30 czerwca 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – Lechma Start Gniezno
Stal Gorzów – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Unibax Toruń – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
Betard Sparta Wrocław – PGE Marma Rzeszów
FOGO Unia Leszno – Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa: 4 lipca 2013 (czwartek)

13 runda: 6 lipca 2013 (sobota)*, 7 lipca 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – PGE Marma Rzeszów
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – FOGO Unia Leszno
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Unibax Toruń
Lechma Start Gniezno – Stal Gorzów

14 runda: 21 lipca 2013 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów – Lechma Start Gniezno
Stal Gorzów – Unia Tarnów
Unibax Toruń – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
FOGO Unia Leszno – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa

Data rezerwowa: 25 lipca 2013 (czwartek)

15 runda: 27 lipca 2013 (sobota)*, 28 lipca 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – Betard Sparta Wrocław
Stal Gorzów – Unibax Toruń
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – PGE Marma Rzeszów
Lechma Start Gniezno – FOGO Unia Leszno

16 runda: 4 sierpnia 2013 (niedziela)
PGE Marma Rzeszów – Stal Gorzów
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Lechma Start Gniezno
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Unibax Toruń
FOGO Unia Leszno – Unia Tarnów

Data rezerwowa: 8 sierpnia 2013 (czwartek)

Data rezerwowa: 11 sierpnia 2013 (niedziela)

17 runda: 15 sierpnia 2013 (czwartek)
PGE Marma Rzeszów – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń – FOGO Unia Leszno
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – Unia Tarnów
Lechma Start Gniezno – składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz

18 runda: 18 sierpnia 2013 (niedziela)
Unia Tarnów – Unibax Toruń
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – PGE Marma Rzeszów
Betard Sparta Wrocław – Lechma Start Gniezno
FOGO Unia Leszno – Stal Gorzów

Data rezerwowa: 25 sierpnia 2013 (niedziela)

* – na 14 dni przed datą danej rundy zostanie wyznaczony jeden mecz do transmisji telewizyjnej
niekolidujący z rozgrywkami FIM i UEM

Runda finałowa

19 runda: 31 sierpnia 2013 (sobota)*, 1 września 2013 (niedziela)
(a) 4 w tabeli po cz. zasadniczej – 1 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 3 w tabeli po cz. zasadniczej – 2 w tabeli po cz. zasadniczej

Data rezerwowa: 5 września 2013 (czwartek)

20 runda: 8 września 2013 (niedziela)
(a) 1 w tabeli po cz. zasadniczej – 4 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 2 w tabeli po cz. zasadniczej – 3 w tabeli po cz. zasadniczej

Data rezerwowa: 12 września 2013 (czwartek)

21 runda: 14 września 2013 (sobota)*, 15 września 2013 (niedziela)
(c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
(d) pokonane drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa: 19 września 2013 (czwartek)

22 runda: 22 września 2013 (niedziela)
(c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
(d) pokonane drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa: 29 września 2013 (niedziela)

Data rezerwowa: 6 października 2013 (niedziela)

Data rezerwowa: 13 października 2013 (niedziela)

* – na 14 dni przed datą danej rundy zostanie wyznaczony jeden mecz do transmisji telewizyjnej
niekolidujący z rozgrywkami FIM i UEM

Dodaj komentarz