Enea Ekstraliga

Kibice, Klub

Włókniarz buduje nową jakość – komunikat prezesa Mariana Maślanki

30 listopada 2011, 19:07, autor: Biuro Prasowe

Klub CKM Włókniarz S.A. nie zdążył spłacić wszystkich zobowiązań finansowych wobec zawodników do końca listopada bieżącego roku. Prezes Marian Maślanka znalazł rozwiązanie tego problemu. Klub zwróci się do komisji licencyjnej o możliwość przedłużenia terminu spłaty. Dodatkowo, Klub pozyskał trzech nowych akcjonariuszy!

Poniżej prezentujemy Państwu treść oświadczenia Prezesa zarządu CKM Włókniarz S.A., Mariana Maślanki.

Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, że spłaciliśmy sporą część zobowiązań wobec zawodników. Niestety nie ma szans, abyśmy spłacili wszystkie zaległości do końca listopada. Do spłaty pozostało nam jeszcze ponad 900 tysięcy złotych. Zostanie to oczywiście ujęte we wniosku licencyjnym.

Chcę natomiast przekazać, że rodzi się nowa jakość w Klubie CKM Włókniarz S.A. Jesteśmy w posiadaniu trzech listów intencyjnych od nowych akcjonariuszy Klubu. W związku z tym informuję, że budujemy solidne zaplecze finansowe. Plany zostaną wdrożone w życie pod warunkiem możliwości realizacji. Wystąpimy z wnioskiem do komisji licencyjnej o przedłużenie terminu spłaty należności do 15 stycznia 2012 roku. Oczywiście zrobimy wszystko, aby te zaległości zostały uregulowane wcześniej. Pojawienie się nowych akcjonariuszy wymaga jednak dopełnienia procesów notarialnych, a to z kolei wymaga czasu. Nie będziemy niesłowni i wszystkie zaległości zostaną spłacone w terminie, w którym sami decydujemy się tego podjąć. Trudno mi stwierdzić, jakie będą decyzje komisji licencyjnej, ale na dzień dzisiejszy z naszej strony tak to wygląda.

Dobrą informacją jest to, że, tak jak już wspomniałem powyżej, budujemy solidne zaplecze finansowe w naszym Klubie. Wszystko po to, aby już nigdy do takich dramatycznych sytuacji nie dochodziło i aby nasi drodzy Kibice nie musieli się martwić o losy Klubu. Nazwy nowych akcjonariuszy zostaną ujawnione po zatwierdzeniu wszystkich aktów notarialnych.

Jeżeli komisja licencyjna nie zgodzi się przedłużyć nam terminu spłaty, my od tej decyzji będziemy się odwoływać, bo mamy takie prawo. Zważywszy mając na uwadze to, co powyżej przekazałem, o budowie solidnych finansów w Klubie CKM Włókniarz S.A.

Pragnę dodać, że nasze miasto Częstochowa również chce nam pomóc przekazując nam 100 tysięcy złotych. Jest to jednak kwota przeznaczona docelowo na promocję miasta poprzez sport. Zostaniemy zatem zobowiązani do zorganizowania imprezy sportowej. Na to również potrzebujemy trochę czasu. Będziemy musieli szybko coś wymyślić, aby uzyskać pieniądze z tego tytułu.

Podkreślam raz jeszcze – nie przewidujemy sytuacji, w której nie spłacilibyśmy wszystkich zobowiązań. Ponadto chcemy już nigdy nie dopuścić do takich sytuacji, jak w ostatnich dwóch latach, ponieważ na dłuższą metę taka działalność nie ma sensu. Ten problem ma rozwiązać pojawienie się nowych akcjonariuszy Klubu.

Prezes zarządu CKM Włókniarz S.A.
Marian Maślanka

Inf. prasowa.

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna