Enea Ekstraliga

Klub, Turnieje

Chris Harris na 11. miejscu w Auckland

31 marca 2012, 12:26, autor: Lukasz Witczyk

W sobotę na torze w Auckland w Nowej Zelandii odbyła się pierwsza w tym roku runda cyklu Grand Prix. W zawodach tych nie zabrakło Chrisa Harrisa. Kapitan Włókniarza Częstochowa nie zdołał wywalczyć awansu do półfinałów. Anglik wywalczył 5 punktów i został sklasyfikowany na 11. miejscu.

Wyniki:
1. Greg Hancock (USA) – 22 (3,2,3,3,3,2,6) + 1 miejsce w finale
2. Jarosław Hampel (Polska) – 18 (1,1,3,3,3,3,4)+ 2 miejsce w finale
3. Nicki Pedersen (Dania) – 13 (1,3,2,2,1,2,2)+ 3 miejsce w finale
4. Jason Crump (Australia) – 12 (2,3,0,2,2,3,0)+ 4 miejsce w finale
5. Tomasz Gollob (Polska) – 15 (3,3,3,2,3,1)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 13 (3,2,2,3,2,1)
7. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 8 (1,2,3,w,2,0)
8. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 8 (2,1,2,1,2,0)
9. Bjarne Pedersen (Dania) – 7 (2,0,1,3,1)
10. Hans Andersen (Dania) – 6 (0,1,1,1,3)
11. Chris Harris (Wielka Brytania) – 5 (1,0,1,2,1)
12. Chris Holder (Australia) – 4 (0,3,1,0,0)
13. Andreas Jonsson (Szwecja) – 4 (3,0,0,1,d)
14. Kenneth Bjerre (Dania) – 4 (2,2,d,d,0)
15. Peter Ljung (Szwecja) – 4 (0,1,2,1,0)
16. Jason Bunyan (Wielka Brytania) – 1 (0,0,0,0,1)

Rezerwowi:
17. Grant Tregoning (Nowa Zelandia) – NS
18. Sean Mason (Nowa Zelandia) – NS

Bieg po biegu:
1. Gollob, Bjerre, Sajfutdinow, Andersen
2. Jonsson, B. Pedersen, N. Pedersen, Bunyan
3. Lindbaeck, Lindgren, Hampel, Ljung
4. Hancock, Crump, Harris, Holder
5. Crump, Bjerre, Lindgren, Jonsson
6. N. Pedersen, Lindbaeck, Andersen, Harris
7. Gollob, Hancock, Hampel, B. Pedersen
8. Holder, Sajfutdinow, Ljung, Bunyan
9. Hampel, N. Pedersen, Holder, Bjerre (d)
10. Hancock, Ljung, Andersen, Jonsson
11. Gollob, Lindgren, Harris, Bunyan
12. Sajfutdinow, Lindbaeck, B. Pedersen, Crump
13. B. Pedersen, Harris, Ljung, Bjerre (d)
14. Hampel, Crump, Andersen, Bunyan
15. Lindbaeck, Gollob, Jonsson, Holder
16. Hancock, N. Pedersen, Lindgren, Sajfutdinow (w)
17. Hancock, Lindbaeck, Bunyan, Bjerre
18. Andersen, Lindgren, B. Pedersen, Holder
19. Gollob, Crump, N. Pedersen, Ljung
20. Hampel, Sajfutdinow, Harris, Jonsson (d)

Półinały:
21. Hampel, N. Pedersen, Gollob, Sajfutdinow
22. Crump, Hancock, Lindbaeck, Lindgren

Finał:

23. Hancock, Hampel, N. Pedersen, Crump

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna