Enea Ekstraliga

Enea Ekstraliga, Mecze

Kolter partnerem meczu z PGE Marmą Rzeszów

29 czerwca 2012, 09:58, autor: Biuro Prasowe

W niedzielę o godzinie 17:00 rozpocznie się pojedynek 11. kolejki Enea Ekstraligi, w którym Dospel CKM Włókniarz Częstochowa podejmie na torze przy ulicy Olsztyńskiej zespół PGE Marmy Rzeszów. Jednym z partnerów tego meczu będzie firma Kolter.

Firma Kolter funkcjonująca na rynku od 1991 roku to właściciel sklepów broń.pl i hobby4men.com. Firma Kolter zajmująca się od lat dystrybucją artykułów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń to niekwestionowany lider sprzedaży tych produktów. Firma zapewnia największy wybór w regionie.

Sklepy broń.pl i hobby4men.com to sklepy dla prawdziwych mężczyzn , pełnych pasji, otwartych na nowe życiowe wyzwania. Znajdziesz tutaj sprzęt, który pozwoli Ci realizować pasje i uprawiać męskie hobby. Broń.pl i Hobby4Men.com to wiatrówki największych renomowanych światowych marek na świecie. Walther, Beretta, Colt, Heckler&Koch, Deser Eagle Smith&Wesson to tylko niektóre z nich.

Sklepy Broń.pl i Hobby4Men.com to także sprzęt survivalowy, na czele z produktami sygnowanymi nazwiskiem znanego podróżnika Beara Gryllsa. To produkty przetestowane w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Osoby szukające ekscytujących wrażeń i sporej dawki adrenaliny również znajdą coś dla siebie. Firma Kolter oferuje bowiem duży wybór pistoletów, i karabinków ASG, czyli replik w wysokim stopniu odwzorowujących broń palną. Broń.pl i Hobby4Men.com to również łucznictwo, lornetki, latarki, noże, narzędzia outdorowe, sprzęt turystyczny, a to tylko część propozycji na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

W sklepach firmy Kolter znajdziesz również obuwie i znakomitą odzież taktyczną, która sprawdzi się w każdej sytuacji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Odzież, która spełnia wszystkie wymagania podczas pełnienia służby w trakcie podróży, podczas akcji, ale także codziennego użytku.

Sklepy oferują również broń bez zezwoleń służącą do ochrony osobistej, np. gazy obronne, paralizatory, rewolwery hukowe na kule gumowe, pistolety hukowo-gazowe oraz sprzę do profesjonalnej ochrony np. wielofunkcyjne paralizatory działające na odległość, pałki i narzędzia specjalistyczne, wykorzystywane między innymi przez służby mundurowe.

W niedzielę zapraszamy wszystkich na strzelnice firmy Kolter dostępne na terenie stadionu przy wejściu głównym, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie korzystając z porady doświadczonych ekspertów. Dla kibiców Włókniarza specjalna firma Kolter ma specjalną ofertę: Tylko w niedzielę istnieje możliwość uzyskania 20% bonu rabatowego na zakupy w salonach broń.pl i hobby4Men.com. Bon ważny jest do końca lipca i dostępny jest u hostess na terenie stadionu oraz strzelnicach.

Firma Kolter zaprasza do swoich salonów: Broń.pl przy ul. Kopernika 2 oraz Hobby4Men w Galerii Jurajskiej na poziomie pierwszym, lokal 163.

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna