Enea Ekstraliga

Drużynowy Puchar Świata, Kibice, Klub

Przedstawiciele BSI wizytowali Arenę Częstochowa

28 listopada 2012, 17:47, autor: Paweł Zeller

Częstochowski Włókniarz w lipcu przyszłego roku zorganizuje półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Tak dużej imprezy w Częstochowie nie mieliśmy od wielu lat, stąd też bardzo profesjonalne podejście działaczy Lwów do organizacji półfinału DPŚ. W środę Arenę Częstochowa wizytowali przedstawiciele BSI oraz sponsora tytularnego DPŚ – firmy Monster.

Do Częstochowy w środę zawitali przedstawiciele BSI oraz Monstera z Paulem Bellamy’m oraz Torbenem Olsenem na czele. Wykonali oni wiele zdjęć obiektu, na którym w przyszłym roku ma się odbyć półfinał Drużynowego Pucharu Świata. – Przyjechali do nas Paul Bellamy, Torben Olsen oraz dwie panie, jedna z nich zajmuje się nadzorowaniem DPŚ i GP, jest na wszystkich zawodach, a druga to przedstawicielka sponsora tytularnego Drużynowego Pucharu Świata, czyli firmy Monster. Przyjechali oni by zobaczyć, jak na nieco ponad pół roku przed zawodami prezentuje się nasz stadion. Muszę przyznać, że wszyscy byli pod wielkim wrażeniem Areny Częstochowa. Wytłumaczyliśmy im dokładnie, jakie prace obecnie się odbywają i jakie jeszcze zostaną przeprowadzone w ramach modernizacji obiektu. Przedstawiciele BSI byli zdumieni naszymi trybunami i zgodnie stwierdzili, że kibice mają świetną widoczność – opowiada Paweł Mizgalski, prezes Włókniarza.

Włodarze klubu zaprosili swoich środowych gości także na mieszczącą się obok stadionu halę sportową, która także ma być wykorzystana przy okazji organizacji półfinału DPŚ. – Odbyliśmy także krótki spacer do nowej hali sportowej mieszczącej się przy ulicy Żużlowej. Prawdopodobnie tam odbędą się konferencje prasowe przed zawodami i po nich, być może również skorzystamy z biur. W tym miejscu pragnę podkreślić, że odbyliśmy również spotkanie z wiceprezydentem Częstochowy, Jarosławem Marszałkiem, który zadeklarował, że miasto mocno włączy się w organizację półfinału DPŚ, także pod względem promocyjnym.

Okazuje się, że już teraz jest wiele pomysłów na promocję lipcowych zawodów. Kolejne spotkanie przedstawicieli BSI i Włókniarza zaplanowano wstępnie na wiosnę przyszłego roku. – Umówiliśmy się na spotkanie na wiosnę, ale wtedy będziemy rozmawiać głównie o promocji. Chociaż już teraz jest wiele pomysłów. Zaproponowano, by zorganizować mecz golfowy, w którym zmierzyć by się mieli Paul Bellamy i Jerzy Dudek, obaj są znani z zamiłowania do golfa. W planach jest również organizacja wyjazdu autokarowego z Częstochowy do Pragi, gdzie odbędzie się finał DPŚ. Kibice z Częstochowy pewnie chętnie by z tego skorzystali – kończy sternik Lwów.

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna