Enea Ekstraliga

Enea Ekstraliga, Klub

Ireneusz Winiarski po audycie we Włókniarzu: Nie mamy problemów finansowych

29 listopada 2012, 17:38, autor: Paweł Zeller

W czwartek w Częstochowskim Klubie Motocyklowym odbył się audyt. Do siedziby klubu przy ulicy Olsztyńskiej przyjechały dwie wykwalifikowane osoby, które sprawdzały finanse klubu. Ma to związek z procesem licencyjnym Enea Ekstraligi. Przypomnijmy, że kluby nie mogą mieć zobowiązań do dnia 30 listopada. Włókniarz Częstochowa spełnił ten wymóg wcześniej.

Proces licencyjny zaczyna się od audytu, czyli sprawdzania wszystkich finansów poszczególnych klubów, następnie ośrodki żużlowe przesyłają stosowne dokumenty licencyjne i oczekują na decyzję odnośnie przyznania licencji lub jej nie przyznania. Audyt w naszym klubie odbył się w czwartek. Przewodniczący Rady Nadzorczej Włókniarza, Ireneusz Winiarski jest bardzo zadowolony z przeprowadzonych prac. – Po rozmowie z osobami, które przeprowadzały audyt z ramienia Ekstraligi, mogę powiedzieć, że jako Rada Nadzorcza jesteśmy bardzo zadowoleni z przedstawionej opinii. Z tego, co mi powiedziano, po sprawdzeniu wielu innych klubów, do tej pory nasza księgowość jest prowadzona najlepiej, najbardziej transparentnie i najbardziej profesjonalnie.

Ireneusz Winiarski podkreśla, że wykonano ogromną pracę, by teraz móc się nie martwić o dalsze losy procesu licencyjnego. – W tym miejscu chciałbym podziękować zarządowi spółki za jej dobre prowadzenie, a także pani Ewelinie Sukiennik, która od samego początku była mocno zaangażowana w sprawy księgowe w klubie. Dziękuję również pani Bogusławie Miłkowskiej oraz pani Eli, naszej kochanej księgowej, która na początku pracy tutaj właściwie wchodziła do stajni Augiasza. Potrafiła ona wszystko tak rozwiązać, że obecnie mamy się czym pochwalić – stwierdził klubowy działacz.

Dzięki pozytywnemu przebiegowi audytu pozostaje czekać nam na kolejne podpisy pod kontraktami zawodniczymi oraz odpowiedni wynik sportowy. Jak uważa Winiarski, wynik sportowy przy dobrym zarządzaniu klubem przyjdzie sam w odpowiedniej chwili. – Postawmy sprawę jasno. Włókniarz nie ma w tym momencie problemów finansowych. Po czwartkowym audycie widać, że od strony księgowej również wszystko jest w należytym porządku. Teraz brakuje nam tylko odpowiedniego wyniku sportowego czego życzę sobie i naszym wspaniałym kibicom. Uważam, że z czasem to przyjdzie – mówi włodarz Włókniarza, po czym spytany o bezproblemowe przyznanie klubowi licencji dodaje. – Jestem przekonany, że tak będzie. Nie mamy żadnych zaległości finansowych wobec zawodników. Tak jak już wspomniałem, jest stabilność finansowa w klubie oraz wzorowo prowadzona księgowość. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy w pierwszym rzucie dostali licencję – oznajmił Ireneusz Winiarski.

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna