Enea Ekstraliga

Kibice, Klub, Turnieje

Nie koniec emocji na SGP Arenie!

24 września 2013, 20:34, autor: Biuro Prasowe

Działacze częstochowskiego klubu postanowili ponownie zorganizować turniej na zakończenie sezonu. Ma być to jedna z form podziękowania dla naszych wspaniałych fanów, którzy tak licznie stawiali się na spotkaniach Enea Ekstraligi i głośno wspierali Lwy w walce o najwyższe trofea.

Niestety, sezon zakończył się dla nas bez zdobyczy medalowej. Fani przyjęli ten fakt ze zrozumieniem i są dumni z naszej drużyny, która mimo przeciwności losu do samego końca walczyła o jak najkorzystniejszy rezultat. 6 października odbędzie się II Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

- Będzie to druga edycja Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Będzie to kontynuacja zawodów, które zostały zapoczątkowane w ubiegłym sezonie .Kibicom należą się dodatkowe emocje. Jest to podziękowanie dla nich za całoroczny doping, wiarę i pomoc dla drużyny. Byliśmy bardzo blisko tego, aby znaleźć się na podium. Niestety nie udało się, ale dla naszych fantastycznych kibiców jesteśmy mistrzami. Tak napisali na transparencie wywieszonym na ostatnim meczu - powiedział Jarosław Dymek, menedżer Dospel CKM Włókniarza Częstochowa.

W ubiegłym roku w pierwszej edycji zwyciężył Nicki Pedersen. - Tegoroczna formuła turnieju będzie podobna, jak dwanaście miesięcy temu, z tą jednak różnicą, że odbędzie się wyścig eliminacyjny dla naszych młodzieżowców. Triumfator biegu z udziałem Oskara Polisa, Huberta Łęgowika, Rafała Malczewskiego i Adama Strzelca znajdzie się w stawce walczącej o podium. Atrakcji będzie bardzo dużo, ale o niektórych na razie nie będziemy mówić. Niespodzianek będzie sporo i to takich konkretnych – oznajmił menedżer Lwów.

W tym samym dniu zaplanowano także finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Tarnowie oraz Łańcuch Herbowy w Ostrowie. Jarosław Dymek zapewnia, że kibice mogą być spokojni o ciekawą obsadę zawodów w Częstochowie. Na pewno pojawi się cały tegoroczny skład Lwów. - Tego samego dnia Łańcuch Herbowy i finał IMP, ale stawka naszego turnieju była już kompletowana trochę wcześniej. W tym sezonie kładziemy nacisk na walkę i chęć pokazania się dla zawodników, którzy mają coś do udowodnienia i chcą pokazać się szerszej publiczności. Z pewnością takimi zawodnikami są Peter Kildemand czy Nicolai Klindt. Nie zabraknie także Krzysztofa Buczkowskiego, zawodników ze wschodu: Andrzeja Lebiediewa, Maksima Bogdanowa, czy też Ilii Czałowa. Jeśli tylko na przeszkodzie nie stanie kontuzja, do Częstochowy zawita Tai Woffinden. Oprócz wyżej wymienionych pojawią się jeszcze m.in. Martin Vaculik, Troy Batchelor i grupa częstochowian. Z pewnością będzie to bardzo ciekawy turniej na który już zapraszamy!

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna