Enea Ekstraliga

Turnieje

ZK: Jabłoński i Walasek w finale

30 marca 2014, 17:02, autor: Redakcja

Dwóch z czwórki naszych zawodników powalczy 18 maja na tarnowskim owalu w finale Złotego Kasku. Dziś na torach w Krakowie, Rawiczu oraz Ostrowie Wielkopolskim poznaliśmy nazwiska piętnastu finalistów, do których dołączy Krzysztof Kasprzak. Pomyślnie eliminacje przebrnął Mirosław Jabłoński i Grzegorz Walasek.

Walasek z dorobkiem trzynastu punktów triumfował na torze w Ostrowie Wielkopolskim. „Jabłuszko” wywalczył na rawickim owalu tyle samo „oczek”, lecz zajął trzecie miejsce, ulegając Damianowi Balińskiemu i Maciejowi Janowskiemu. Warto jednak dodać, że nasz reprezentant jako jedyny był w stanie pokonać w bezpośrednim pojedynku zawodnika z Leszna i Wrocławia.

Końcowa kolejność zawodów w Ostrowie:
1. Grzegorz Walasek – 13 (3,1,3,3,3)
2. Patryk Dudek – 13 (3,2,3,3,2)
3. Piotr Protasiewicz – 11 (2,3,u,3,3)
4. Tomasz Jędrzejak – 11 (2,1,3,3,2)
5. Artur Mroczka – 11 (1,2,3,2,3)
————————————————
6. Adrian Miedziński – 11+w (1,3,2,2,3)
7. Karol Brzozowski – 9 (3,3,1,2,0)
8. Patryk Dolny – 9 (3,2,2,1,1)
9. Mateusz Szczepaniak – 8 (2,3,2,0,1)
10. Krystian Pieszczek – 8 (0,2,2,2,2)
11. Dawid Stachyra – 5 (2,1,1,1,u)
12. Emil Pulczyński – 4 (0,0,1,1,2)
13. Łukasz Sówka – 4 (1,1,1,0,1)
14. Oskar Fajfer – 2 (0,0,0,1,1)
15. Paweł Staszek – 1 (1,0,0,d,w)
16. Szymon Woźniak – 0 (d,u,-,-,-)

Końcowa kolejność zawodów w Rawiczu:
1. Maciej Janowski – 13 (2,3,2,3,3)
2. Damian Baliński – 13 (3,2,3,2,3)
3. Mirosław Jabłoński – 12 (2,2,3,3,2)
4. Piotr Świderski – 11 (3,1,2,2,3)
5. Kacper Gomólski – 10+3 (3,0,1,3,3)
—————————————
6. Robert Miśkowiak – 10+2 (2,3,2,1,2)
7. Michał Szczepaniak – 10+1 (3,3,d,3,1)
8. Krzysztof Jabłoński – 8 (1,1,3,2,1)
9. Tobiasz Musielak – 7 (2,2,0,1,2)
10. Zbigniew Suchecki – 6 (1,1,2,1,1)
11. Robert Kościecha – 5 (0,3,1,1,0)
12. Norbert Kościuch – 4 (1,0,1,2,0)
13. Paweł Przedpełski – 3 (0,0,3,0,d)
14. Wojciech Lisiecki – 3 (0,1,0,0,2)
15. Mariusz Puszakowski – 3 (1,2,0,0,w)
16. Stanisław Burza – 2 (0,w,1,0,1)
17. Kamil Adamczewski – 0 (w,0)

Końcowa kolejność zawodów w Krakowie:
1. Przemysław Pawlicki – 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Pawlicki – 14 (2,3,3,3,3)
3. Krzysztof Buczkowski – 12 (3,2,2,2,3)
4. Grzegorz Zengota – 11 (0,2,3,3,3)
5. Paweł Miesiąc – 9+3 (1,2,2,2,2)
——————————————-
6. Rafał Trojanowski – 9+2 (1,3,1,2,2)
7. Karol Baran – 9+1 (2,1,3,1,2)
8. Sebastian Ułamek – 8 (3,0,0,3,2)
9. Daniel Pytel – 8 (1,3,1,2,1)
10. Maciej Kuciapa – 7 (3,1,1,1,1)
11. Daniel Jeleniewski – 4 (1,d,2,1,u)
12. Dawid Lampart – 3 (w,1,2,d,d)
13. Artur Czaja – 3 (0,2,1,0,0)
14. Janusz Kołodziej – 2 (2,-,-,ns,ns)
15. Marcin Rempała – 2 (2,0,w,d,
16. Jakub Jamróg – 2 (0,0,0,1,1)
17. Rafał Szombierski – 0 (w,-,w,-,-)

Wyniki za: SportoweFakty.pl

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna