Enea Ekstraliga

Enea Ekstraliga

Włókniarz bez Grigorija Łaguty

10 maja 2014, 15:13, autor: Biuro Prasowe

W sobotnim spotkaniu KantorOnline Włókniarza Częstochowa przeciwko Betard Sparcie Wrocław nie pojedzie Grigorij Łaguta. W miejsce Rosjanina ujrzymy Mirosława Jabłońskiego.

Powodem absencji Rosjanina są zaległości finansowe wobec niego. Zawodnik otrzymał 70% wysokości swojego kontraktu. W piątek po treningu Grigorij Łaguta stanowczo zażądał otrzymania całości pozostałej kwoty. Rosjanin odbył długą rozmowę z dyrektorem handlowym firmy K.J.G. Company, Arturem Sukiennikiem, który przez sponsora strategicznego został oddelegowany do spraw związanych z Włókniarzem. - Znając sytuację finansową Włókniarza, Grisza otrzymał propozycję wpłaty części wynagrodzenia tuż po sobotnim meczu, a pragnę również zaznaczyć, że w piątek na konto Łaguty wpłynęła już znacząca suma zaległości. Zostało to udokumentowane potwierdzeniem przelewem. W sobotę kontynuowaliśmy negocjacje z zawodnikiem. Pozostał on nieugięty i zażądał całej sumy. Niestety Włókniarz nie mógł spełnić jego oczekiwań. Moim zdaniem Rosjanin spodziewał się, że podobnie, jak w latach poprzednich, firma K.J.G. Company w trybie natychmiastowym ureguluje jego żądania – stwierdził Sukiennik.

- Dotychczas klub i firma K.J.G. Company dbały o najdrobniejszy szczegół dotyczący zawodnika. Zależało nam, aby utrzymywać z nim dobre relacje, by niczego mu nie brakowało. Dlatego też Grigorij mówił, że najchętniej zostałby we Włókniarzu do końca kariery. Traktowany był wyjątkowo, to był nasz numer jeden. Skończyło się spełnianie każdej zachcianki Łaguty, bo Włókniarz to nie jest Łaguta, tylko cała drużyna. Tak naprawdę swoim zachowaniem pokazał swoje prawdziwe oblicze. Udowodnił, czym jest dla niego Włókniarz i wspaniali częstochowscy kibice, jak również sponsorzy. W mojej ocenie nie ulega wątpliwości, że Rosjaninowi zależy tyko na pieniądzach. Dodam również, że „Grisza” zasugerował mi w piątek przed treningiem, po odwiedzeniu komisu samochodów luksusowych Best-Auto zakup dla niego samochodu marki Ferrari. Nadmienić również pragnę, że przez cały okres startów Rosjanina w barwach Lwów mógł liczyć na wsparcie moich przyjaciół z Polski i nie tylko. Bracia Łagutowie, a zwłaszcza Grigorij zostali dostrzeżeni przez Mariana Maślankę. Jest to przykre,  że teraz zawodnik w ogóle nie pamięta o tym, jak wiele zawdzięcza klubowi. Rokrocznie jego oczekiwania finansowe wzrastały – kontynuował Artur Sukiennik.

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna