Enea Ekstraliga

Juniorzy

Lwy najlepsze w częstochowskiej rundzie LJ

20 sierpnia 2014, 19:49, autor: Biuro Prasowe

W środowe popołudnie na SGP Arenie Częstochowa rozegrano przedostatnią (przez odwołanie zawodów w Tarnowie – przyp.) rundę Ligi Juniorów. Dość pewnie w całych zawodach zwyciężyli młodzieżowcy KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa, którzy zgromadzili na swoim koncie 24 punkty. Biało-zieloni w Tarnowie staną przed szansą na zwycięstwo w całym cyklu LJ.

I. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa – 24 pkt.
10. Artur Czaja – 12 (3,3,3,3)
11. Oskar Polis – 6+2 (1,1*,2,2*)
12. Hubert Łęgowik – 6+2 (1,2,1*,2*)

II. SPAR Falubaz Zielona Góra – 21 pkt.
19. Kamil Adamczewski – 9 (3,-,3,3)
20. Alex Zgardziński – 3 (1,2,0,-)
21. Adam Strzelec – 7 (3,0,3,1)
28. Arkadiusz Potoniec – 2 (1,1)

III. Fogo Unia Leszno – 20 pkt.
13. Piotr Pawlicki – 11 (3,2,3,3)
14. Bartosz Smektała – 7+2 (2*,3,2*,0)
15. Daniel Kaczmarek – 1 (0,-,1,-)
26. Marcin Nowak – 1 (1,0)

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 18 pkt.
1. Ernest Koza – 3 (2,0,0,1)
2. Damian Dąbrowski – 5+3 (1*,2*,2*,0)
3. Mateusz Borowicz – 10 (2,2,3,3)

V-VII. Unibax Toruń – 12 pkt.
16. Dawid Krzyżanowski – (0,1,3,3)
17. Paweł Wolender – (1,2,0,1)
18. Tomasz Beyger – (0,0,1,0)

V-VII. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 12 pkt.
4. Dominik Kossakowski – 8 (3,1,3,1)
5. Patryk Beśko – 4 (0,0,2,2)
6. Aureliusz Bieliński – 0 (0,0,t,d)

V-VII. Betard Sparta Wrocław – 12 pkt.
7. Patryk Dolny – 7+2 (2,2*,2,1*)
8. Patryk Malitowski – (0,1,2,2)
9. Maksym Drabik (gość)* – 7+1 (3,3,1*,0)

* – punkty Maksyma Drabika nie wliczały się do dorobku Betard Sparty

Bieg po biegu:
1. Kossakowski, Koza, Dąbrowski, Beśko
2. Czaja, Dolny, Polis, Malitowski
3. Pawlicki, Smektała, Wolender, Krzyżanowski
4. Adamczewski, Borowicz, Zgardziński, Koza
5. Drabik, Dolny, Kossakowski, Bieliński
6. Czaja, Pawlicki, Łęgowik, Kaczmarek
7. Strzelec, Wolender, Potoniec, Beyger
8. Drabik, Borowicz, Malitowski, Koza
9. Kossakowski, Łęgowik, Polis, Bieliński
10. Smektała, Zgardziński, Nowak, Strzelec
11. Borowicz, Dąbrowski, Krzyżanowski, Wolender
12. Pawlicki, Smektała, Kossakowski, Beśko
13. Krzyżanowski, Malitowski, Drabik, Beyger
14. Strzelec, Polis, Łęgowik, Zgardziński
15. Borowicz, Dąbrowski, Kaczmarek, Smektała
16. Krzyżanowski, Beśko, Beyger, Bieliński (t)
17. Adamczewski, Dolny, Strzelec, Drabik
18. Czaja, Polis, Koza, Dąbrowski
19. Adamczewski, Beśko, Potoniec, Bieliński (d4)
20. Pawlicki, Malitowski, Dolny Nowak
21. Czaja, Łęgowik, Wolender, Beyger

Wyniki: sportowefakty.pl.

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2018 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna