Enea Ekstraliga

Wyniki

Runda zasadnicza

1 runda – 12-13 kwietnia:
SPAR Falubaz Zielona Góra 43:47 Grupa Azoty Unia Tarnów (12 kwietnia)
Fogo Unia Leszno 52:38 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa (13 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław 40:50 Stal Gorzów (13 kwietnia)
Wybrzeże Gdańsk 46:44 Unibax Toruń (13 kwietnia)

2 runda – 20-21 kwietnia:
Stal Gorzów 57:33 Fogo Unia Leszno (20 kwietnia)
Grupa Azoty Unia Tarnów 63:27 Wybrzeże Gdańsk (21 kwietnia)
Unibax Toruń 60:30 Betard Sparta Wrocław (21 kwietnia)
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 40:50 SPAR Falubaz Zielona Góra (21 kwietnia)

3 runda – 3-4 maja:
SPAR Falubaz Zielona Góra 53:37 Unibax Toruń (3 maja)
Grupa Azoty Unia Tarnów 59:31 Stal Gorzów (4 maja)
Betard Sparta Wrocław 45:45 Fogo Unia Leszno (4 maja)
Wybrzeże Gdańsk 34:56 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa (4 maja)

4 runda – 10-11 maja:
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 46:44 Betard Sparta Wrocław (10 maja)
Fogo Unia Leszno 44:46 SPAR Falubaz Zielona Góra (11 maja)
Unibax Toruń 48:42 Grupa Azoty Unia Tarnów (11 maja)
Stal Gorzów 60:30 Wybrzeże Gdańsk (11 maja)

5 runda – 24-25 maja:
Wybrzeże Gdańsk 32:58 Fogo Unia Leszno (24 maja)
Unibax Toruń 55:35 Stal Gorzów (25 maja)
SPAR Falubaz Zielona Góra 51:39 Betard Sparta Wrocław (25 maja)
Grupa Azoty Unia Tarnów 64:26 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa (25 maja)

6 runda – 1 czerwca:
Fogo Unia Leszno 38:52 Grupa Azoty Unia Tarnów
Betard Sparta Wrocław 59:31 Wybrzeże Gdańsk
SPAR Falubaz Zielona Góra 50:40 Stal Gorzów
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 43:47 Unibax Toruń

7 runda – 8 czerwca:
Grupa Azoty Unia Tarnów 64:26 Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń 57:33 Fogo Unia Leszno
Stal Gorzów 50:40 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk 40:50 SPAR Falubaz Zielona Góra

8 runda – 15 czerwca:
Fogo Unia Leszno 48:41 Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław 41:49 Grupa Azoty Unia Tarnów
SPAR Falubaz Zielona Góra 65:25 Wybrzeże Gdańsk
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 42:48 Stal Gorzów

9 runda – 22 czerwca:
Grupa Azoty Unia Tarnów 51:39 Fogo Unia Leszno
Unibax Toruń 54:36 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów 50:40 SPAR Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk 45:44 Betard Sparta Wrocław

10 runda – 29 czerwca:
Fogo Unia Leszno 63:27Wybrzeże Gdańsk
Betard Sparta Wrocław 50:40 SPAR Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów 53:37 Unibax Toruń
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 40:50 Grupa Azoty Unia Tarnów

11 runda – 3 sierpnia:
Grupa Azoty Unia Tarnów 52:38 Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław 45:32 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa
SPAR Falubaz Zielona Góra 44:46 Fogo Unia Leszno
Wybrzeże Gdańsk 27:63 Stal Gorzów

12 runda – 10 sierpnia:
Fogo Unia Leszno 48:42 Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń 47:42 SPAR Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów 42:48 Grupa Azoty Unia Tarnów
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 55:35 Wybrzeże Gdańsk

13 runda – 23-24 sierpnia:
SPAR Falubaz Zielona Góra 69:21 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław 32:58 Unibax Toruń (24 sierpnia)
Fogo Unia Leszno 45:45 Stal Gorzów (24 sierpnia)
Wybrzeże Gdańsk 26:64 Grupa Azoty Unia Tarnów (24 sierpnia)

14 runda – 6-7 września:
Grupa Azoty Unia Tarnów 45:45 SPAR Falubaz Zielona Góra (6 września)
Unibax Toruń 74:16 Wybrzeże Gdańsk (7 września)
Stal Gorzów 57:33 Betard Sparta Wrocław (7 września)
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 35:55 Fogo Unia Leszno (7 września)

Baraże o prawo startu w Enea Ekstralidze 2015

Baraż – 12 października:
KŻ Orzeł Łódź 0:40 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa

Baraż – 19 października:
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 40:0 KŻ Orzeł Łódź

Sklep Kibica CKM Włókniarz S.A.
WZMOCNIJ SWÓJ KLUB Z ENEA
Reklama na oficjalnej stronie WWW - CKM Włókniarz S.A.

Kalendarz imprez

AEC v1.0.4

Przejdź do pełnej wersji kalendarza!

Enea Ekstraliga

Tabela

Drużyna M P +/-
1. GA Unia Tarnów 14 32 +240
2. Stal Gorzów 14 24 +102
3. SPAR Falubaz 14 20 +117
4. Fogo Unia Leszno 14 19 +35
5. Unibax Toruń 14 15 +136
6. Betard Sparta 14 10 -106
7. KantorOnline Viperprint   14 7 -147
8. Wybrzeże Gdańsk 14 4 -377

Liga Juniorów

  Drużyna M P
1. KantorOnline Viperprint 7 33,5
2. Fogo Unia Leszno 7 31
3. SPAR Falubaz 7 29
4. Unibax Toruń 7 23
5. GA Unia Tarnów 7 18
6. Stal Gorzów 7 16
7. Betard Sparta 7 13,5
8. Wybrzeże Gdańsk 7 4

Enea

Enea Ekstraliga

Enea

Patronat medialny Enea Ekstraligi

NC+

Obsługa informatyczna

Kompleksową obsługę informatyczną klubu CKM Włókniarz S.A. zapewnia Computer Center

Bezpieczeństwo na stadionie

Bezpieczeństwo na meczach CKM Włókniarz zapewnia Styx

© 2017 CKM Włókniarz S.A. Częstochowa.

Rafał Domagała - Projekty graficzne, strony WWW, identyfikacja wizualna